Sonia Hornatkiewicz - Daria Marcinkowska: zacięta BITWA w rytm hitu Shackles!

2019-10-19 23:34 RW
Sonia Hornatkiewicz - Daria Marcinkowska: zacięta BITWA w rytm hitu Shackles!
Autor: Jan Bogacz / TVP Sonia Hornatkiewicz - Daria Marcinkowska: zacięta BITWA w rytm hitu Shackles!

Shackles - ten megahit z 1999 roku odegrał ważną rolę podczas bitew, 10. edycji The Voice of Poland. Ten bujający utwór wyśpiewały bowiem dwie uczestniczki: Sonię Hornatkiewicz i Darię Marcinkowską. Która wyśpiewała go lepiej? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Sonia Hornatkiewicz - Daria Marcinkowskabitwa w The Voice of Poland rozbujała publiczność w studio, ludzi na backstage'u oraz trenerów. Wszystko to za sprawą megahitu Shackles, z 1999 roku. Oryginalnie za piosenkę, która wybrzmiała w muzycznym show, odpowiada amerykański duet wokalistek, Mary Mary. Która z Pań poradziła sobie lepiej? 

Sonia Hornatkiewicz - Daria Marcinkowska: bitwa

Sonia Hornatkiewicz to jedna z uczestniczek The Voice of Poland, którą poznaliśmy w 10. odcinku 10 edycji show. Wykonała wówczas trudny utwór, Dear Future Husband, a trenerzy byli pod ogromnym wrażeniem. Jej rywalką jest Daria Marcinkowska, która w Przesłuchaniach w Ciemno sprawiła, że odwróciły się wszystkie fotele. Mogliśmy myśleć, że mamy do czynienia z faworytką do zwycięstwa. Trenerzy uznali jednak inaczej.

Wydaje się, że przed Margaret było jedno z trudniejszych zadań w tym programie. Musiała wybrać jedną z dwóch śpiewających dziewczyn. Zdecydowała, że w programie pozostanie z nią Sonia Hornatkiewicz! Daria Marcinkowska pożegnała się z programem, ponieważ nikt jej nie skradł. 

Najnowsze