Snapchat

i

Autor: pexels/Thought Catalog

Snapchat Plus - co to i jakie ma opcje? Od kiedy Snapchat + będzie w Polsce?

2022-09-21 15:37

Snapchat Plus to nowa wersja aplikacji, która zapewnia dostęp do ekskluzywnych usług dla najbardziej zaangażowanych członków społeczności. Snapchat + to płatna subskrypcja, która umożliwia dostęp do całkowicie nowych funkcji. ile kosztuje Snapchat+? Od kiedy będzie w Polsce? Sprawdziliśmy!

Co to jest Snapchat +? To nowa, płatna wersja Snapchata. Aplikacja wprowadziła abonament zawierający wiele korzyści, które mogą skusić użytkowników standardowej wersji. Płatna subskrypcja Snapchata daje dostęp do wielu ekskluzywnych, eksperymentalnych i przedpremierowych funkcji. Jedną z nich jest możliwość sprawdzenia ile znajomi ponownie obejrzeli twoją historię. Każdy, kto zdecyduje się na subskrypcję Snapchata otrzyma specjalną ikonę gwiazdki obok swojego profilu, która ma informować pozostałych użytkowników, że posiadasz wersję premium. Wielu użytkowników zwraca jednak uwagę na to, że subskrypcja Snapchat+ nie usuwa reklam na platformie. Snapchat+ nie jest obowiązkowy. To jedynie wariant, z którego można skorzystać lub zignorować fakt, że w ogóle powstała dodatkowa wersja.

Zbanowane hashtagi na Instagramie. Lepiej ich nie używaj!

Zapomniane utwory, które zyskały kolejne życie przez TikToka. Są starsze niż myślisz!

Snapchat Plus - jakie ma opcje?

Co daje Snapchat+? Nowy wariant pozwala na przypięcia znajomego na początku listy w oknie czatu. Jednak to nie wszystko. Snapchat Plus pozwala na zobaczenie, ile razy twoi znajomi ponownie obejrzeli historię, którą udostępniłeś. Płatna subskrypcja umożliwia również sprawdzenie historii lokalizacji znajomych z ostatnich 24 godzin. Kolejną, nową funkcją są oryginalne i niestandardowe ikony. Każdy użytkownik ma do wyboru 30 ikon, które zamienią standardowy znaczek aplikacji, który znamy od lat. Zamiast białego duszka na żółtym tle można wybrać np. różowego duszka, białego na tle flagi bądź tęczowego.

Sonda
Lubisz filtry Snapchata?

Snapchat Plus - ile kosztuje?

Ile kosztuje Snapchat+? Subskrypcja dostępna jest w formie dwóch planów: miesięcznego i rocznego. Abonament miesięczny wynosi 3,99 dol., czyli około 21 złotych. Z kolei roczny około 210 złotych.

YouTube ma wyświetlać 10 reklam przed filmem. Teraz będzie trzeba wykupić abonament!

Snapchat Plus - od kiedy w Polsce?

Usługa miała swoją globalną premierę w czerwcu 2022 roku. Jednak płatna subskrypcja do Polski weszła dopiero niedawno. Jej premiera miala miesjce 8 września 2022 roku.