Smutny Autobus hitem internetu. O co chodzi ze Smutnym Autobusem... przecież Old Is Gold [VIDEO]

2014-06-25 18:35

Smutny Autobus ze spotu MSW podbił serca polskich internautów, czego raczej Ministerstwo Spraw Wewnętrznych nie planowało. Filmik ze Smutnym Autobusem został szeroko skomentowany nie tylko przez internautów, ale i media. O co chodzi ze Smutnym Autobusem... przecież Old Is Gold. Sprawdź teraz!

Smutny Autobus ze spotu MSW budzi dużo emocji ze względu na przygnębiający i wzruszający los starego autobusu. O co chodzi ze Smutnym Autobusem, który poznaliśmy dzięki nagraniu od Ministerstwa Spraw Wewnętrznych? Wideo to jeden z elementów kampanii Bezpieczny Autobus.

Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa na polskich drogach i uwrażliwienie na jakość transportu, jakim najmłodsi docierają na obozy czy też kolenie. Smutny Autobus, który miał odrzucać i budzić negatywne emocje, stał się jednak bohaterem wszystkich oglądających.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Większość współczuje Smutnemu Autobusowi, który zostaje odrzucony i brutalnie zutylizowany. Ze Smutnym Autobusem na pewną jednoczą się panowie z T.Love, którzy najnowszą płytę zatytułowali Old Is Gold. W tym przypadku tytuł ich krążka jest najlepszym podsumowaniem tego tekstu ;).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze