Smith & Thell o nowych utworach, planach i... podboju Ameryki! [WYWIAD]

2021-08-17 12:31
Smith&Thell szykują się na podbój Ameryki! [WYWIAD]
Autor: RADIO ESKA Smith&Thell szykują się na podbój Ameryki! [WYWIAD]

Smith&Tell to szwedzki duet muzyczny, który bardzo dobrze znacie z anteny Radia ESKA. Skandynawska grupa wykonuje muzykę popowo-folkową. Z Marią Jane Smith i Victorem Thell rozmawiała Kasia Węsierska, która dowiedziała się między innymi, ile w szufladach mają skrytych utworów, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego.

Kasia Węsierska, która na co dzień towarzyszy Wam w pracy i serwuje najlepsze hity na czasie, postanowiła porozmawiać w trakcie Fest Festivalu w Parku Śląskim ze szwedzką grupą Smith&Thell. Maria i Victor opowiedzieli o tym, co robili przez cały czas kiedy trwała przerwa od koncertów, a także wyrazili ogromną radość, że mogli w Polsce zagrać przed wspaniałą publicznością. Oprócz tego z rozmowy dowiemy się ile utworów mają jeszcze w zanadrzu i czy szykują nowe wydawnictwo dla swoich fanów. Grupa ruszy w akustyczną trasę po Szwecji w 2021 i 2022 roku. Smith&Tell mają w planach podbić Stany Zjednoczone i całą Amerykę. Zobaczcie całą rozmowę w wideo przygotowanym dla Was na ESKA.pl.

Sanah wybuchnęła śmiechem i przerwała występ. Powodem niespodziewany gość

Smith&Thell szykują się na podbój Ameryki!

Debiutancki singiel Kill It With Love grupy Smith&Tell został wydany w 2012 roku. Przez długi czas znajdował się w TOP40 na szwedzkiej liście Dance Dance. W 2020 roku zdobyli szwedzką nagrodę Gammis w kategorii Kompozytor roku i zaprezentowali singiel Goliath. Maria i Victori są również autorami utworów między innymi: Danny'ego Saucedo, Alana Walkera, Avy Max, Anastacii czy Sunrise Avenue.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze