Slang fandomów. Co oznaczają powtarzające się zwroty? QUIZ

2020-05-30 16:46 MK
Bieber z fanami
Autor: 247PAPS.TV / Splash News/EAST NEWS

Ile gwiazd muzyki, tyle fandomów. Niemalże każdy fanbase ma swoje charakterystyczne zwroty, ale są też i takie, które są bardzo uniwersalne i używane przez wielbicieli różnych artystów. Mimo że większość z nich jest zaczerpniętych z języka angielskiego, w mediach społecznościowych i nie tylko posługują się nimi również Polacy. Sprawdźcie na ESKA.pl, jak dobrze znacie powtarzające się na Twitterze czy Facebooku hasła używane w kontekście najpopularniejszych gwiazd.

Slang fandomów - co oznaczają takie hasła jak BOP lub FLOP? Możecie sprawdzić to w naszym najnowszym quizie! Wraz z rozwojem mediów społecznościowych, fankluby w tradycyjnej formie straciły na popularności. Dziś strony poświęcone życiu i twórczości konkretnego artysty bądź zespołu działają głównie na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Czytając komentarze pod postami zamieszczonymi przez popularnych na świecie artystów nietrudno natrafić na powtarzające się zwroty, które generują setki, a czasami nawet tysiące polubień. Z pewnością niejednokrotnie zastanawialiście się, co one oznaczają. Swoją znajomość slangu fandomów możecie sprawdzić na ESKA.pl.

Slang fandomów - sprawdź się!

Uważasz, że jesteś prawdziwym fanem swojego idola? Śledzisz jego social media, komentujesz zdjęcia, a hasła takie jak slay czy BOP nie są ci obce? Ba! Sam się nimi posługujesz? Zobacz, czy poradzisz sobie z naszym quizem!

Najnowsze