Skoki narciarskie - Polska: SKŁAD na Raw Air 2018

2018-03-07 13:02
Skoki narciarskie - Polska: SKŁAD na Raw Air 2018
Autor: fot. PAWEL RELIKOWSKI / POLSKA PRESS / EAST NEWS Skoki narciarskie - Polska: SKŁAD na Raw Air 2018

Kto skacze na turnieju Raw Air 2018? Skład Polski na skoki narciarskie w Norwegii do sprawdzenia na ESKA.pl

Skoki narciarskie - Polska w mocnym składzie na Raw Air 2018. Wiemy, kto skacze w Norwegii 9-18.03.2018, podczas drugiej edycji prestiżowych i jednocześnie wymagających zawodów. W ubiegłym sezonie najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju zajął Kamil Stoch. Lider naszej ustąpił miejsca tylko Stefanowi Kraftowi, który wówczas był nie do zatrzymania. 

Skoki narciarskie - Polska: SKŁAD na Raw Air 2018

Polska na Raw Air odniosła wielki sukces. W czasie pierwszej edycji turnieju nasza drużyna zajęła 3. miejsce w Oslo oraz 2. miejsce na mamuciej skoczni HS225 w Vikersund. Wówczas w naszej drużynie pojawili się: Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot i oczywiście Kamil Stoch. I w 2018 roku liczymy na wielkie sukcesy, podczas dziewięciu dni zawodów. Stefan Horngacher zdecydował, że w Norwegii powalczy:

  • Kamil Stoch
  • Dawid Kubacki
  • Stefan Hula
  • Maciej Kot
  • Piotr Żyła
  • Jakub Wolny

Skoki narciarskie RAW AIR 2018 - TERMINARZ. Kiedy i o której skoki w Norwegii?

Autor: brak danych

Kiedy i o której turniej Raw Air 2018 w skokach narciarskie? Dokładny terminarz zawodów na norweskich skoczniach - na ESKA.pl

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze