Sklepy otwarte 11.12.2022: Biedronka, Lidl, Żabka. Do której godziny sklepy czynne 11 grudnia?

2022-12-10 11:22
Sklepy otwarte 11.12.2022: Biedronka, Lidl, Żabka. Do której godziny sklepy czynne 11 grudnia?
Autor: CANVA

Po długim czasie 11 grudnia w końcu wypada wyczekiwana niedziela handlowa. Nadchodzi idealna pora na zrobienie świątecznych zakupów. Z tej okazji wiele osób zastanawia się, w jakich godzinach otwarte są najpopularniejsze sklepy, do których będzie można się udać. Oto pory otwarcia Biedronki, Lidla oraz Żabki!

Czy 11.12.2022 sklepy są otwarte? Gdzie można udać się na zakupy? Czy jest niedziela handlowa? Wiele osób zadaje te pytania, jako że nadszedł najwyższy czas na zrobienie świątecznych zakupów, wybranie prezentów dla najbliższych. Według kalendarza niedziel bez zakazu handlu, 11 grudnia w końcu można zrobić zakupy! Wobec tego internauci zastanawiają się, czy wszystkie sklepy takie jak Biedronka, Lidl oraz Żabka również będą czynne? Jeśli tak, to w jakich godzinach będzie w nich można zrobić zakupy? Czy jest to jedyna niedziela handlowa, podczas której można udać się na zakupy do końca 2022 roku?

Niedziele handlowe 2023 - kiedy wypadają? Daty wszystkich niedziel handlowych w 2023 roku

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

W jakich godzinach czynna Biedronka?

Zwykle Biedronka otwierana jest o godzinie 06:00, a zamykana o 23:00. W niedziele handlowe wyglądać to może jednak nieco inaczej. Istnieje możliwość, że godziny otwarcia będą skrócone, to zależy jednak od sklepu.

W jakich godzinach czynna Żabka?

Zazwyczaj Żabka otwierana jest o 06:00. Zamykana natomiast wraz z nadejściem godziny 23:00. Podczas niedzieli godziny pracy często ulegają zmianom. W dużej ilości sklepów zakupy zrobi się jedynie do 20:00.

W jakich godzinach czynny Lidl?

Od poniedziałku do piątku godziną otwarcia Lidla jest 06:00, natomiast zamknięcia 23:00. Podczas niedzieli handlowej może się to zmienić. Duża część sklepów decyduje się na to, aby godzinami pracy była 08:00-20:00.

Sylwester 2022 - jak wypada? Czy 31 grudnia jest dniem wolnym?

Kiedy następna niedziela handlowa?

Możliwość zrobienia niedzielnych zakupów przed świętami okazuje się bardzo istotna dla wielu osób. Szczególnie tych, które pracują na tygodniu. Wobec tego, wiele osób zastanawia się, czy 11.12.2022 jest ostatnią niedziela handlowa? Według kalendarza niedziel handlowych, następny taki dzień bez zakazu odbędzie się już 18.12.2022!

Sonda
Zakaz handlu w niedzielę i święta - czy uważasz, że powinien zostać zniesiony?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze