Madison Beer

i

Autor: Rex Features/East News; Twitter.com/maxswitness (screen) Skandal na koncercie Madison Beer.

Koncerty

Skandal na koncercie znanej piosenkarki. Para zaczęła uprawiać seks!

2024-06-11 12:46

Takich scen nikt się nie spodziewał! Doszło do skandalu na koncercie amerykańskiej piosenkarki. Wszystko wydarzyło się podczas występu Madison Beer. W pewnym momencie publiczność zauważyła, że para na widowni uprawia... seks oralny! Wywołało to dyskomfort i oburzenie. Konieczna była interwencja ochrony.

Madison Beer jest aktualnie w trasie koncertowej The Spinnin Tour, która promuje jej ostatni album pod tytułem "Silence Between Songs". To dla niej wyjątkowy i ważny projekt, ponieważ to ten album przyniósł jej pierwszą w karierze nominację do nagrody Grammy. Madison gra koncerty w Ameryce i w Europie. Co ciekawe, jej supportem jest polski piosenkarz Jann. Ten sam, który w 2023 roku brał udział w preselekcjach na Eurowizję z wielkim hitem "Gladiator". Dopracowane widowisko zostało jednak zakłócone przez skandaliczne zachowanie dwóch uczestników koncertu w Las Vegas. Na zamieszczonych w sieci nagraniach widać, jak dwie osoby uprawiają seks oralny! Zarówno obecni na miejscu fani, jak i sama piosenkarka, byli oburzeni.

Jann wystąpił w Sopocie. Zapytaliśmy o plany!

Skandal na koncercie Madison Beer

W czasie występu Madison Beer publiczność zwróciła uwagę, że dwie osoby na trybunach uprawiały seks oralny. Co więcej, mieli zaczepiać i prowokować innych obecnych na miejscu fanów. Na szczęście sytuacja została zauważona przez ochronę, która wyprosiła erotomanów z koncertu.

Madison Beer - The Spinnin Tour

Setlista najnowszej trasy koncertowej Madison Beer:

 1. Home to Another One
 2. Good in Goodbye
 3. Sweet Relief
 4. Showed Me (How I Fell In Love With You)
 5. 17
 6. I Wonder
 7. Silence Between Songs
 8. Dear Society
 9. Nothing Matters but You
 10. Envy the Leaves
 11. Tyler Durden
 12. Homesick
 13. Selfish
 14. At Your Worst
 15. Ryder
 16. Reckless
 17. Make You Mine
 18. BOYSHIT
 19. Baby
 20. Heartless
 21. Follow the White Rabbit
 22. Spinnin
 23. King of Everything
Listen on Spreaker.