gwiazdy

Siostra Marzeny Kipiel-Sztuki pożegnała ją we wzruszającym wpisie. "Nie miałyśmy dobrych relacji"

2024-06-10 10:23

Wieść o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki wstrząsnęła wszystkimi. Siostra aktorki pożegnała ją w mediach społecznościowych. Dorota Kipiel zdecydowała się na bardzo szczere i poruszające wyznanie. Wspomniała o trudnych relacjach, jakie łączyły ją ze zmarłą.

Śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki wstrząsnęła mediami. Aktorka, którą widzowie znali przede wszystkim z roli Halinki ze "Świata według Kiepskich", przegrała walkę z chorobą. Pierwszą osobą, która poinformowała o odejściu 58-latki, była Renata Pałys, odtwórczyni roli Paździochowej.

To nie była nagła śmierć. Marzena od jakiegoś czasu poważnie chorowała, ale nie chciała, żeby o tym mówić. Po prostu przegrała z bardzo poważną chorobą. Nie zmarła z powodu choroby płuc. Ona po prostu paliła dużo. Miała inną, przewlekłą chorobę. Chorowała od dawna - powiedziała "Super Expressowi".

Popularną aktorkę w mediach społecznościowych pożegnali też jej pozostali koledzy i koleżanki z planu, fani oraz rodzina. Na poruszający post zdecydowała się młodsza siostra Kipiel-Sztuki, Dorota. Kobieta opublikowała na swoim Facebooku wpis, w którym wspomniała o niełatwej relacji ze znaną ze "Świata według Kiepskich" aktorką.

QUIZ. Czy znasz wszystkich bohaterów "Świata Według Kiepskich"? Tylko prawdziwi fani ich rozpoznają

Groby aktorów "Świat według Kiepskich"

Siostra Marzeny Kipiel-Sztuki w poruszającym wpisie

Na słowa pożegnania w mediach społecznościowych zdecydowała się również siostra aktorki, Dorota. Kobieta zamieściła na swoim Facebooku zdjęcie z Marzeną Kipiel-Sztuką, które opatrzyła osobistym opisem. Kobiety nie miały najlepszych relacji.

Zmarła dziś moja siostra.... Marzena Kipiel Sztuka serialowa Halinka Kiepska. Nie miałyśmy dobrych relacji, nie będę tego ukrywać, bo większość to wie. Moja jedyna siostra i zawsze siostra. Jak byłam mała, zawsze mnie broniła i manto spuszczała każdemu, kto mi krzywdę zrobił. Zawsze mówiła, że mnie nienawidzi, ale kocha i nigdy nie pozwoli, żeby ktoś mnie skrzywdził. Mądra, inteligentna, uparta... Kocham Ciebie Marzis - napisała.

Krzysztof Jaryczewski - najlepsze rzeczy tworzyłem kiedy cierpiałem. MELLINA - Meller