Shawn Mendes wierzy, że jeszcze wszystko będzie okej. Nowa piosenka o rozstaniu z Camilą?

2021-12-02 13:43
Shawn Mendes
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Rozstanie Shawna Mendesa i Camili Cabello po ponad dwóch latach związku zaskoczyło wszystkich. Kanadyjski piosenkarz postanowił przenieść emocje na papier i zaprezentował nowy utwór, w którym wyśpiewuje, że wszystko będzie dobrze. Co ciekawe, była partnerka udostępniła kompozycję na swoim Instagramie.

Shawn Mendes - nowa piosenka It'll Be Okay to pierwszy utwór wokalisty od chwili rozstania z Camilą Cabello. Wieść o tym, że tych dwoje podjęło decyzję o zakończeniu trwającego ponad dwa lata związku, była zaskoczeniem dla fanów na całym świecie. W końcu Shawn i Camila uchodzili za wzór hollywoodzkiej pary. Artyści postanowili przekazać szokującą wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych, zapewniając jednak, że mimo rozstania zamierzają się wspierać, tak jak to miało miejsce dotychczas. Dowodem na prawdziwość tego oświadczenia jest fakt, że Camila Cabello wsparła dawnego ukochanego, zachęcając do wysłuchania jego nowej piosenki, która, jak wynika z tekstu, traktuje o ich relacji. W It'll Be Okay Shawn Mendes wyśpiewuje:

Jeśli powiesz mi, że odchodzisz, ułatwię ci to

Będzie dobrze

Jeśli nie możemy zatrzymać krwawienia

Nie musimy tego naprawiać, nie musimy być ze sobą

I tak będę cię kochać 

Sonda
Shawn Mendes w Polsce 2022 - wybierasz się?

Shawn Mendes - nowa piosenka

Utwór It'll Be Okay poruszył fanów Shawna, a także samą Camilę Cabello, która zachęciła swoich obserwujących do zapoznania się z nowym projektem jej byłego chłopaka. Wielbiciele pary oczywiście docenili ten gest. To miłe widzieć, że opublikowane w mediach społecznościowych oświadczenie nie było tylko medialnym zagraniem, a szczerą prawdą. Jeśli jeszcze nie słyszeliście nowej piosenki Shawna, to poniżej znajdziecie odnośnik do niej. Koniecznie przygotujcie chusteczki!

Shawn Mendes kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze