Shallow po polsku zniknęło z YouTube'a. Teraz zawiedzeni fani mają powód do radości!

2019-10-21 18:38 MK
Shallow po polsku
Autor: YouTube/Małgorzata Kozłowska

Rzadko kiedy zdarza się tak, że opublikowany w sieci cover przypada do gustu wielu słuchaczy bardziej, aniżeli oryginalna, doskonale znana wszystkim wersja. Tak się jednak stało w przypadku świetnej interpretacji wielkiego przeboju Lady Gagi i Bradleya Coopera z filmu Narodziny gwiazdy, którą na swoim kanale umieściła Małgorzata Kozłowska. Niestety, w pewnej chwili wideo zniknęło z serwisu YouTube'a. Dlaczego i czy można je obejrzeć? Sprawdź na ESKA.pl.

Małgorzata Kozłowska - Shallow w wykonaniu jej i Kuby Jurzyka zachwyciło internautów. Nikt chyba nie ma wątpliwości co do słuszności stwierdzenia, że utwór Lady Gagi i Bradleya Coopera to jeden z największych przebojów ostatnich lat. Kawałek doczekał się wielu coverów, w niemalże każdym języku. Opublikowane w Walentynki 2019 przez Małgorzatę Kozłowską wideo bardzo szybko stało się prawdziwym przebojem. W niecały miesiąc, wyjątkowy cover obejrzano 2,5 miliona razy! Niestety, niespełna miesiąc od publikacji, 13 marca 2019 roku filmik zniknął z sieci... Wielu internautów zakochanych w głosie utalentowanych wokalistów zastanawiało się, dlaczego.

Shallow po polsku

W jednym ze swoich vlogów, Małgorzata Kozłowska przyznała, że wideo, pomimo zgody wytwórni płytowej, dla której nagrywa Lady Gaga, zostało zablokowane przez firmę Schubert Music Publishing. Subskrybenci kanału wokalistki dopytywali w komentarzach, czy istnieje jakakolwiek inna możliwość, by posłuchać utworu Shallow po polsku.

Na szczęście, ku zaskoczeniu wszystkich, 13 października 2019 roku Małgorzata Kozłowska ponownie umieściła cover na swoim kanale. W zaledwie kilka dni, licznik pod klipem wskazał ponad 300 tysięcy wyświetleń. Internauci nie kryli swojego zadowolenia z powrotu filmiku do sieci. - Aaaa najcudowniejsze wykonanie Shallow wróciło na YT, W końcu... Jedyna wersja Shallow, która mi się podoba; A więc powróciło, dziękuję Pani za reupload tego wspaniałego utworu - można przeczytać w komentarzach.

Najnowsze