Selena Gomez

i

Autor: Universal Music Polska Selena Gomez wróciła z nowym singlem.

Premiera

Selena Gomez z zalotnym singlem „Love On”. To zapowiedź nowej płyty gwiazdy

2024-02-23 15:57

Nominowana do Grammy, multiplatynowa artystka Selena Gomez opublikowała nowy singiel. Wydane nakładem Interscope Records „Love On” jest pierwszą tegoroczną premierą gwiazdy. Piosenka jest także potwierdzeniem tego, że prace studyjne nad następcą świetnie przyjętego albumu „Rare” trwają w najlepsze.

Inspiracją do stworzenia „Love On” był dla Seleny Gomez ubiegłoroczny pobyt w Paryżu. W tekście Gomez zachwyca się charakterystycznym dla tego miasta romantycznym stylem życia, opisuje także dreszczyk emocji związany z pojawieniem się nowej miłości. Producentami nowej piosenki są The Monsters & Strangerz i Isaiah Tejada. Wyreżyserowany przez uznanego francuskiego twórcę Grega Ohrela teledysk do „Love On” miał światową premierę na antenach MTV na całym świecie, a także na MTV Live, MTVU, MTV Biggest Pop i na billboardach Paramountu na Times Square. 

Selena Gomez zagra znaną piosenkarkę w nowym filmie. To będzie dla niej wyzwanie!

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air

Selena Gomez - zeszłoroczne sukcesy

Selena zdominowała w ubiegłym roku listy przebojów singlem „Calm Down” z Remą, który osiągnął pozycję nr 1 na globalnej liście przebojów Billboardu, a także Top 40 Radio, Urban i Hot AC. Piosenka ustanowiła niedawno nowy rekord największej liczby tygodni spędzonych na liście Billboard Pop Airplay. „Calm Down” na całym świecie streamowano już ponad 3,5 mld razy. Singiel ma aktualnie status potrójnie platynowego w Stanach.