Selena Gomez w Polsce 2016: Revival Tour w Krakowie?

2016-03-10 22:37
Selena Gomez w Polsce 2016: Revival Tour w Krakowie?
Autor: fot. Bulls Selena Gomez w Polsce 2016: Revival Tour w Krakowie?

Selena Gomez wystąpi w Polsce w 2016 roku w ramach swojej trasy Revival Tour? Informacje na temat rzekomego koncertu Seleny Gomez w Krakowie wywołały ogromne poruszenie wśród polskich Selenators. Sprawdź, kiedy oficjalnie poznamy daty i miejsca europejskiej części Revival Tour już teraz - na ESKA.pl

Selena Gomez w Polsce 2016 - taka informacja pojawiła się na stronie trasy Revival Tour w Wikipedii. Choć lista dat i miejsc koncertów Seleny Gomez w Europie szybko zniknęła z sieci, to zdążyła wywołać spore poruszenie wśród Selenators, również tych z Polski. Na liście europejskiej części Revival Tour znalazł się bowiem Kraków. Jeśli wierzyć osobie, która wprowadziła te dane do hasła w internetowej encyklopedii, to młoda gwiazda miałaby wystąpić w hali Tauron Arena Kraków. Na razie niestety nie wiadomo, czy rozpiska to nieoficjalny wyciek czy też po prostu żart, w który mieli uwierzyć fani Seleny.

>> Selah Sue w Polsce 2016 na dwóch koncertach. Sprawdź daty, miejsca i ceny biletów

Selena Gomez wystąpi w Krakowie?

O tym, czy Selena Gomez rzeczywiście wystąpi w tym roku w Polsce przekonamy się jednak całkiem niedługo. Daty tRevival Tour dla Europy mają pojawić się w kwietniu. Dzięki informacji od menedżerki Seleny wiemy już też, że artystka dotrze ze swoją trasą koncertową na nasz kontynent jesienią 2016 roku. Przypomnijmy, że w tym samym czasie w Europie pojawi się Justin Bieber ze swoją trasą Purpose World Tour. Niektórzy sugerują nawet, że Selena Gomez mogłaby dołączyć do Justina jako jego gość specjalny. Chcielibyście zobaczyć ich na jednej scenie?

Koncert wykonawczyni hitu Hands To Myself w Polsce byłby spełnieniem marzeń tysięcy Selenators z naszego kraju, dlatego mocno trzymamy kciuki, aby ta informacja się potwierdziła.

Selena Gomez nagrywa kolejne płyty, występuje na największych scenach i wywołuje kontrowersje, a niektórym i tak cały czas kojarzy się z Justinem Bieberem. Jak wyglądały ich relacje? Obejrzyjcie film Justin Bieber: Always Believing i przekonajcie się już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze