Selena Gomez - polskie covery Lose You To Love Me. Wybierz najlepszy!

2019-11-15 16:03 MK
Covery Seleny Gomez
Autor: YouTube/screeny z kanałów: Kasia Staszewska Music, Sandra Naum, Gosia Pietrasz i Sandra Rugała

Lose You To Love to tytuł jednego z dwóch najnowszych singli Seleny Gomez, które zwiastują jej długo wyczekiwany album studyjny. Niedługo po jego premierze, w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze covery. Również polscy internetowi twórcy, chwalący się w sieci swoim talentem wokalnym, wzięli na warsztat wzruszającą balladę. Na ESKA.pl pytamy was, która z wersji zaśpiewanych w języku polskim podoba wam się najbardziej. Zagłosuj już teraz!

Selena Gomez - piosenka Lose You To Love Me to zdecydowanie jeden z największych hitów 2019 roku. Fani amerykańskiej wokalistki z niecierpliwością wyczekiwali nowej muzyki od niej. Gwiazda co jakiś czas potwierdzała w wywiadach, że pracuje w studiu nagraniowym, jednak nieznane były żadne szczegóły. Pierwszy utwór zapowiadający drugi krążek Amerykanki ukazał się w środę, 23 października 2019 rok i od razu podbił serca słuchaczy na całym świecie. Lose You To Love Me dotarło na sam szczyt najważniejszej listy przebojów w Stanach Zjednoczonych, a nakręcony do niego teledysk cieszył się ogromnym zainteresowaniem w sieci, również w Polsce. Na fali popularności singla, w sieci zaczęły pojawiać się jego rozmaite covery. Wśród twórców internetowych, którzy zdecydowali się na nagranie, a później na udostępnienie w serwisie YouTube własnych interpretacji ballady, znaleźli się również Polacy. Kilkoro z nich poszło o krok dalej i zaprezentowało swoim widzom cover Lose You To Love Me zaśpiewany w języku polskim. Które z tych wykonań podoba wam się najbardziej?

Selena Gomez - wybierz najlepszy cover Lose You To Love Me!

Sandra Rugała, Kasia Staszewska, Sandra Naum, a może Gosia Pietrasz? Która z nich najlepiej poradziła sobie z emocjonalnym utworem z repertuaru Seleny Gomez? Wszystkie cztery twórczynie zaprezentowały swoje covery w podobnym czasie. Każdy z nich spotkał się z zachwytem internautów. Wybór nie jest zatem prosty. Przypomnijcie sobie te wyjątkowe nagrania i zdecydujcie, który z nich jest najlepszy! Macie czas do niedzieli, do godziny 23:59. 

Najnowsze