Selena Gomez - hit Lose You To Love Me w męskiej wersji. Wzrusza jeszcze bardziej?

2019-11-09 15:14 MK
Felivers
Autor: YouTube/Felivers

Ostatnie tygodnie z pewnością należą do amerykańskiej aktorki oraz wokalistki. Pod koniec października, Selena Gomez powróciła z nową muzyką. Artystka wydała aż dwa single, które spotkały się z bardzo pochlebnymi recenzjami na całym świecie. Wielu fanów uważa nawet, że piosenka Lose You To Love jest jedną z najpiękniejszych w jej repertuarze. Jak brzmi zaśpiewana przez mężczyznę? Sprawdź na ESKA.pl.

Selena Gomez - hit Lose You To Love Me w męskiej wersji przypadł do gustu polskim internautom! Piosenka, która zadebiutowała w sieci 23 października podbiła serca milionów słuchaczy na całym świecie. Świetna sprzedaż singla umożliwiła Selenie Gomez zajęcie pierwszego miejsca na najważniejszych listach przebojów w Stanach Zjednoczonych, a nakręcone do niego wideo przekroczyło magiczną liczbę stu milionów wyświetleń w zaledwie dwa tygodnie. Wielbiciele wokalistki docenili nową twórczość swojej idolki przede wszystkim za szczerość, jaka z niej płynie. Nie jest tajemnicą, że Selena odniosła się w poruszającej balladzie do zakończonego przed laty związku z kanadyjskim gwiazdorem muzyki pop - Justinem Bieberem. Na fali popularności piosenki Lose You To Love Me, w sieci pojawiło się wiele jej coverów. Polscy internauci mogli już usłyszeć między innymi polskie wersje singla nagrane przez popularne youtuberki. Na kanale zespołu Felivers pojawiła się jednak wyjątkowa na tle innych wersja, bowiem zaśpiewana w całości przez chłopaka.

Lose You To Love Me - męska wersja

Piosenka Lose You To Love Me to z pewnością jeden z najbardziej emocjonalnych utworów w katalogu Seleny Gomez. Aby dobrze w niej wypaść, należy włożyć w wykonanie naprawdę wiele serca. Zrobili to z pewnością wokaliści cieszącej się sporą popularnością w sieci grupy Felivers. Pod coverem chłopaków można przeczytać same pozytywne komentarze. - Wyszło genialnie; Jakie to piękne, jesteście niesamowici!; Cudo. Dużo bardziej podoba mi się od oryginału. Z każdym kolejnym coverem słychać i widać, jak wciąż pniecie się w górę i rozwijacie. Brawo!!! - piszą internauci.

Najnowsze