Lose You To Love Me po polsku w dwóch wersjach! Piosenka Seleny Gomez w naszym języku brzmi doskonale!

2019-10-28 15:46 A.D.
Sandra Rugała
Autor: YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=0nqDe_GSynM

Lose You To Love Me to najnowszy hit Seleny Gomez, który fani z całego świata pokochali od pierwszej chwili. Miłosny tekst poruszył nasze serca, a w internecie zaczęły krążyć plotki, że utwór powstał dla Justina Biebera, z którym Selena była związana. Teraz możecie przekonać się, jak piosenka brzmi po polsku! Hit w naszym języku zaprezentowały znane youtuberki!

Lose You To Love Me po polsku to prawdziwy hit! Piosenka szczególnie trafia do tych, którzy musieli zrezygnować ze swojej wielkiej miłości. Selena śpiewa o rozstaniu i zawodzie w związku oraz o tym, jak można się poczuć, gdy ten, kogo kochaliśmy, odchodzi do innej osoby. Jak radzić sobie z obwinianiem się za błędy? Czy można zapomnieć o tym, co nas raniło? O tym właśnie mówi piękny tekst. Nic więc dziwnego, że fani podejrzewają, że Selena napisała go dla swojego byłego chłopaka Justina Biebera. Piosenka ma szanse stać się wielkim hitem na miarę jej poprzednich numerów Back To You, Wolves, Kill Em With Kindness czy Same Old Love. Na Youtubie pojawiły się już pierwsze covery, przeróbki i... tłumaczenia! Wśród nich nie mogło zabraknąć wersji z Polskim tekstem. Jako pierwsze swoje piosenki umieściły Sandra Rugała i Kasia Staszewska. Każda zrobiła to inaczej i nie jest to jedynie kwestia tłumaczenia słów. Jesteście ciekawi? Poniżej znajdziecie oba nagrania dziewczyn oraz oryginał. Możecie również oddać głos w naszej sondzie!

Lose You To Love Me po polsku w dwóch wersjach - jak brzmi? 

Sandra Rugała i Kasia Staszewska przygotowały własne wersje piosenki Lose You To Love Me. Obie podeszły do pracy rzeczowo i przygotowały swoje wersje dbając o szczegóły tłumaczenia i dodatkowe efekty. Każda starała się również dorównać swoim głosem wokalowi Seleny. Czy im się udało? Oceńcie sami! 

Najnowsze