Sebastian Rutkowski - tego słucha wokalista! Zobacz na Eska.pl kto jest jego idolem [VIDEO]

2013-02-02 12:33

Sebastian Rutkowski podobnie jak część z was ma ferie zimowe. Wokalista nawet w ferie ciężko pracuje tworząc nowe przeboje oraz nadrabiając szkolne zaległości. Znalazł jednak czas na chwilę przerwy i wybrał się na poszukiwanie najlepszych nowości płytowych. Zobacz na Eska.pl jakie krążki dołączyły do jego płytoteki!

Sebastian Rutkowski jest w trakcie ferii zimowych. Chociaż młody wokalista ma wiele obowiązków znalazł czas na poszukiwanie najlepszych nowości muzycznych. O wybranych albumach napisał na swoim blogu!

Pierwszą płytą jaką wybrał był nowy krążek Beyonce. Po przesłuchaniu jej w domu stwierdzam, że jest ona naprawdę bardzo fajna i profesjonalna. Jak dla mnie jest zachowana w idealnym klimacie, a piosenki od razu wpadają mi w ucho. Beyonce po raz kolejny udowadnia, że jest mega dobrą wokalistką, która bardzo poważnie podchodzi do muzyki i za to ja bardzo cenię! - napisał Sebastian na blogu.

Zobacz na Eska.pl ruszyła sprzedaż biletów na koncert Justina Biebera

Kolejnym krążkiem na który zwrócił uwagę była płyta Michaela Telo. Jednak ten krążek nie przypadł mu do gustu. Muszę przyznać, że to nie jest najlepsza płyta. Niezbyt mi się spodobała. Nie lubię z założenia takiej muzyki i dlatego piosenki na niej nie przypadły mi do gustu. Tym bardziej, że na 15 utworów na płycie wszystkie są generalnie bardzo podobne do siebie i słuchając każdego kolejnego kawałka mam wrażenie jakbym słuchał tego samego co chwilę wcześniej…- napisał na blogu.

Sebastian Rutkowski nawiązał także do koncertu Justina Biebera w Polsce. Jak zapewnia, na pewno się tam pojawi! Dla fanów to doskonała wiadomość. Podczas koncertu będą mogli nie tylko zobaczyć Justina Biebera, ale także spotkać Sebastiana!

Zobacz Used - Sebastian Rutkowski i TzNie czytałeś jeszcze?

Carly Rae Jepsen supportem Justina Biebera?

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze