Sebastian Rutkowski - Tak, po prostu: zapowiedź nowej piosenki i pierwszej płyty! Zobacz [VIDEO]

2013-11-18 15:26

Sebastian Rutkowski częstuje swoich fanów zapowiedzią Tak, po prostu, czyli fragmentem pierwszego singla z debiutanckiej płyty. Kiedy możemy spodziewać się premiery Tak, po prostu? Zobacz, jak młody wokalista pracuje nad kawałkiem w studiu nagraniowym i dowiedz się więcej na ESKA.pl!

Nową piosenkę Sebastiana Rutkowskiego Tak, po prostu promuje na YouTube zapowiedź kawałka. Teaser to fragment pierwszego singla z debiutanckiej płyty piosenkarza. Co w zajawce? W filmiku przygotowującym nas do premiery całości Tak, po prostu możemy podziwiać Sebastiana pracującego nad numerem w studiu nagraniowym.

Efekty końcowe będziemy mogli usłyszeć na żywo m.in. na trasie koncertowej Pokonaj siebie - Sebastian Rutkowski razem z Aleksandrą Jabłonką odwiedzą szkoły na terenie całej Polski promując m.in. wspólny cover utworu Pokonaj Siebie. Więcej o projekcie w artykule proponowanym poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze