Sebastian Rutkowski śpiewa hit One Direction! Zobacz, jak poradził sobie z More Than This [VIDEO]

2013-02-16 12:46

More Than This to jeden z hitów One Direction, który postanowił scoverować Sebastian Rutkowski. Młody polski wokalista znany z udziału w Must Be The Music.Tylko Muzyka z balladowym przebojem 1D zmierzył się na swoim koncercie w Słupsku. Czy udało mu się przebić oryginał? Zobacz na Eska.pl!

Hity One Direction z pewnością zna Sebastian Rutkowski, który na jednym z koncertów zaśpiewał swoją wersję przeboju 1D More Than This. Była to ósma piosenka młodego wokalisty zaprezentowana podczas występu w Słupsku. Cover ożywił zgromadzone pod sceną fanki.

Piosenka More Than This to czwarty singiel One Direction z ich debiutanckiej płyty Up All Night, która promowała album od maja 2012 roku.

Czy Sebastian swoim wykonem przebił oryginał chłopaków z 1D? Fani piosenkarza są pewni, że byłby on doskonałym kandydatem na szóstego członka popularnego boysbandu. Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do korzystania z Eskowego czatu.

>>> One Direction mają szanse na dwie nagrody Kids Choice Awards 2013! Sprawdź listę nominowanych na Eska.pl [VIDEO]


Zobacz More Than This - Sebastian Rutkowski!
Zobacz More Than This - One Direction!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze