Sebastian Rutkowski pracuje nad nowym teledyskiem. Zobacz fotogalerię z planu zdjęciowego na Eska.pl! [VIDEO]

2013-03-16 11:27

Sebastian Rutkowski pracuje nad nowym singlem i teledyskiem. Wokalista kilka dni temu ogłosił casting na uczestników nowego teledysku. Napłynęło wiele zgłoszeń spośród których Sebastian wybrał bohaterów swojego klipu! Teledysk nagrywany był 12 i 13 marca w Poznaniu. Na Eska.pl możecie obejrzeć fotogalerię zdjęć z planu teledysku Sebastiana Rutkowskiego.

Sebastian Rutkowski pracuje nad nowym singlem oraz  teledyskiem do nowego utworu. W klipie udział wzięli fani wokalisty. Wszyscy bawili się doskonale, co możecie zauważyć na zdjęciach z planu. Nowy teledysk Sebastiana zrealizowany został z bardzo dużym rozmachem i z pewnością przypadnie wam do gustu. Premiera niebawem, a już teraz możecie zobaczyć ekskluzywne zdjęcia z planu klipu.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z Sebastianem Rutkowskim


Sebastian Rutkowski to jeden z najmłodszych i najbardziej uzdolnionych wokalistów młodego pokolenia. Sebastian zadebiutował w programie Must Be The Music Tylko Muzyka, w którym jego talent dostrzegli nie tylko jurorzy, ale także jego fani! Wokalista zadebiutował utworem Used, który powstał przy współpracy z portugalskim raperem Tz!

Zobacz Used - Sebastian Rutkowski ft. TzNie czytałeś jeszcze?

Adele może zaśpiewać na twoim ślubie!


EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze