Sebastian Rutkowski - podczas koncertu jego fani płakali ze wzruszenia! Zobacz na Eska.pl debiutancki teledysk wokalisty [VIDEO]

2013-01-15 18:16

Sebastian Rutkowski jest jednym z najmłodszych wokalistów na polskiej scenie muzycznej, jednak fanów może mu pozazdrościć nie jedna polska i zagraniczna gwiazda! Wokalista na Facebooku opublikował zdjęcie z jednego z koncertów. Fani podczas występu Sebastiana płakali ze wzruszenia! Zobacz na Eska.pl Used, debiutancki teledysk Sebastiana.

Na facebookowym profilu Sebastiana Rutkowskiego pojawiło się zdjęcie z jednego z koncertów. Każdy występ młodego wokalisty wyzwala w fanach wielkie emocje! Zdarza się, że fani Sebastiana płaczą ze szczęścia i wzruszenia, gdy słyszą go na żywo. Dla Sebastiana Rutkowskiego są to bezcenne chwile. Jak każdy artysta, cieszy się, że sprawia radość odbiorcom swojej muzyki!

najmilsze chwile na koncercie :)
widzieć radość i łzy w oczach fanów - bezcenne :D
- taki post opublikował na Facebooku Sebastian Rutkowski.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z Sebastianem Rutkowskim

Fani Sebastiana Rutkowskiego mogli zobaczyć go na żywo podczas finału WOŚP w Słupsku. Wokalista na blogu podziękował fanom za wsparcie podczas występu w Słupsku. Publiczność zgromadzona na koncercie śpiewała razem z nim, a nawet bawiła się z Sebastianem na scenie!


Zobacz Used - Sebastian Rutkowski ft. TzNie czytałeś jeszcze?

Sia pracuje nad nowym albumem Katy Perry!

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze