Sebastian Rutkowski o Eska Music Awards 2013! Z kim się bawił? Zobacz, jak ocenił EMA 2013 [VIDEO]

2013-08-06 19:23

Sebastian Rutkowski bawił się na gali Eska Music Awards 2013 razem z Radiem ESKA i innymi gwiazdami. Jak spędził czas na Eskowej imprezie? Komu pogratulował nagród? Co zrobiło na nim największe wrażenie? My już wiemy! Zobacz na ESKA.pl i sprawdź, co napisał na swoim blogu!

Eska Music Awards to impreza, której Sebastian Rutkowski nie mógł opuścić. Jak wokalista bawił się na EMA 2013? Krótką relację z 3 sierpnia w Szczecinie piosenkarz zamieścił na swoim blogu. Tam też pogratulował Ewelinie Liskowskiej zdobycia aż 3 nagród EMA 2013. Bardzo serdecznie gratuluję Ewelinie Lisowskiej, która z 6–ciu nominacji ma 3 statuetki - pochwalił gwiazdę Sebastian Rutkowski.

Co na EMA 2013 zrobiło na Sebastianie największe wrażenie? Mimo, że pogoda była kapryśna, to na EMA 2013 przewinęło się około MILIONA ludzi, co jak na nasz kraj jest świetnym wynikiem! - ocenił wokalista.

>>> Eska Music Awards 2013: Sebastian Rutkowski na nominacjach do EMA 2013! Zobacz, jak pozował [FOTY]

Sebastian Rutkowski miał okazję nie tylko oglądać Eska Music Awards 2013, ale także bawić się na after party gali, gdzie szalał razem z Honey, Margaret, Sylwią Grzeszczak czy też Liberem.


Zobacz I'm Like a Bird - Nelly Furtado na EMA 2013!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze