Sebastian Rutkowski i Aleksandra Jabłonka: Pokonaj Siebie - wspólny teledysk i trasa koncertowa [FOTO]

2013-10-18 17:52

Sebastiana Rutkowskiego i Aleksandrę Jabłonkę jesienią 2013 roku będziemy mogli podziwiać w teledysku do coveru piosenki Pokonaj Siebie od Piotra Kupichy z Iwoną Węgrowską i na wspólnej trasie koncertowej. Kiedy premiera klipu? Info + zdjęcia na ESKA.pl!

Sebastian Rutkowski i Aleksandra Jabłonka to nowy duet na polskiej scenie muzycznej, który jeszcze pod koniec października poczęstuje nas coverem Pokonaj Siebie od Piotra Kupichy z Iwoną Węgrowską i teledyskiem promującym nagranie. Co więcej, Sebastian i Aleksandra przygotowali także wspólną trasę koncertową.

Tournée Pokonaj Siebie to seria koncertów przeznaczona dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Występy wystartują już na początku 2014 roku. To nie koniec niespodzianek dla fanów Sebastiana Rutkowskiego. Ten pod koniec 2013 roku szykuję premierę swojego debiutanckiego krążka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze