Absolutny rekord TikToka pobity! Ten filmik przejdzie do historii?

2020-09-22 11:26 ek
Zgaduj zgadula - o co chodzi w nowej grze na TikToku? Ta zabawa to prawdziwy hit!
Autor: pixabay.com TikTok

TikTok to miejsce, w którym można znaleźć dosłownie wszystko! Muzyczne filmiki nie tylko podbijają serca użytkowników, ale również gromadzą przez to wiele odsłon i polubień. Niedawno został pobity rekord w aplikacji i co niektórych może to mocno zdziwić. Czy ten filmik przejdzie do historii? Dlaczego taki TikTok jest aż tak popularny?

Absolutny rekord TikToka pobity! Ten filmik przejdzie do historii? Nikogo już nie zdziwi to, że TikTok to miejsce pełne inspiracji, ale i rozrywki. Szczególną popularność aplikacja zyskała w ostatnim czasie, głównie przez pandemię i okoliczności, że większość osób spędzało czas w domu. Dla niektórych TikTok to miejsce pracy i przede wszystkim źródło ich dochodów. Niedawno wokół popularnej apki zgromadziło się sporo ciemnych chmur. TikTok miał zostać zakazany w Stanach Zjednoczonych, jednak na szczęście wszystko dobrze się rozwiązało. W Polsce temat ten również był poruszany, jednak użytkownicy szybko zostali uspokojeni i wciąż mogą tworzyć materiały wideo na TikToka.

W aplikacji muzycznej TikTok można znaleźć dosłownie wszystko! Choreografie, karaoke, wyzwania, a nawet porady i tutoriale w różnych kategoriach. Dziewczyny mogą inspirować się między innymi modowymi lub beauty tiktokerkami, a chłopaki mogą śledzić motoryzacyjne lub sportowe wyzwania. Kilka dni temu na TikToku został pobity rekord polubień i wyświetleń. Co zachwyciło internautów? Będziecie w szoku!

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Rekord na TikToku

Ten muzyczny filmik na TikToku właśnie niedawno pobił rekord polubień. Mowa o użytkowniczce pochodzenia filipińskiego, która ma dopiero 19 lat. Dziewczyna znana jest internautom jako Bella Poarch i na swoim TikToku umieszcza materiały na których widoczna jest jej twarz bez makijażu i przy tym wykonuje zabawne miny, bądź ruchy. Bella na TikToku szaleje od kwietnia 2020 roku, a jej filmiki już biją rekordy. Ten najświeższy został pobity pod wideo, w którym słychać piosenkę M to the B - Millie B. Tiktokerka rusza głową w jej rytm, wykonując przy tym gesty i miny, które spodobały się internautom. Filmik zdobył ponad 35 milionów serduszek i wyświetlony został ponad 450 milionów razy! Oprócz tych magicznych liczb, użytkownicy chińskiej aplikacji zachwycają się jej urodą i minami, które im serwuje. 

Najnowsze