Saszan śpiewa hit Seleny Gomez. Cover Lose You To Love Me zachwycił fanów!

2020-04-19 20:06
Saszan
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Nawet w czasie kwarantanny Saszan nie zapomina o swoich fanach. Polska wokalistka niedawno wydała najnowszy singiel Fala, a teraz przygotowała niespodziankę dla wszystkich wielbicieli jej talentu. W sieci pojawił się cover hitu Seleny Gomez Lose You To Love Me w wykonaniu piosenkarki. Możecie posłuchać go już teraz na ESKA.pl.

Saszan - cover piosenki Seleny Gomez w wykonaniu polskiej wokalistki to niespodzianka, jaką przygotowała ona dla swoich fanów. Od samego początku kariery, Roksana Pindor dba o stały kontakt ze swoimi wielbicielami. Wokalistka często odpisuje na pozostawione przez nich komentarze czy udostępnia na story posty, w których została oznaczona. Sytuacja ta nie zmieniła się nawet w czasach kwarantanny. Saszan przygotowała bowiem dla fanów wiele niespodzianek.

Niedługo po opublikowaniu singla Fala, który jest zapowiedzią nowej ery w jej twórczości, Saszan postanowiła zaskoczyć wszystkich wielbicieli coverem piosenki z repertuaru Seleny Gomez. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o premierze własnej interpretacji singla Lose You To Love Me, który promuje najnowszy album Amerykanki zatytułowany Rare. Emocjonalna ballada zapewniła ex-gwieździe Disneya jej pierwszy numer jeden na liście przebojów w Stanach Zjednoczonych. Jak poradziła sobie z nim Saszan?

Saszan - cover Seleny Gomez

Jak widać, Saszan odnajduje się nie tylko w swoim repertuarze. Muzyczna niespodzianka od wokalistki spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem w sieci. Posłuchajcie sami, jak wokalistka poradziła sobie z wielkim hitem Seleny Gomez.

Przypominamy również, że Saszan udzieliła niedawno wywiadu Michałowi Hanczakowi z Radia ESKA. Artystka opowiedziała o swoim najnowszym singlu Fala, planach na przyszłość oraz zdradziła, co robi podczas kwarantanny. Rozmowę prezentujemy poniżej.

Wywiad z Saszan
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze