Piosenki, które Sarsa napisała dla innych artystów, a ty nie masz o tym pojęcia!

2021-05-03 14:12
Alvaro Soler i Monika Lewczuk - Libre
Autor: screen youtube.com, kanał Alvaro Soler screen youtube.com

Sarsa to nie tylko niezwykle utalentowana wokalistka, ale również autorka muzyki i tekstów piosenek. Nie tylko swoich! Marta Markiewicz, bo tak naprawdę nazywa się Sarsa, ma na koncie wiele utworów, które napisała sama lub wspólnie z kimś, dla innych artystów. Wiele z nich z pewnością doskonale znacie!

Sarsa dała się poznać jako doskonała wokalistka, o mocnym, wyszkolonym głosie. Choć pierwsze kroki w branży muzycznej Sarsa stawiała już wiele lat temu, największy rozgłos przyniósł jej udział w programie The Voice of Poland w 2014 roku. Jej głos zachwycił zarówno widzów, jak i trenerów, a Sarsa dostała się aż do półfinału. Niestety, zdecydowała się zrezygnować z dalszego udziału w programie ze względu na problemy zdrowotne. Program zapewnił jej jednak ogromną popularność i stał się trampoliną do wielkiej kariery. W 2015 roku ukazała się debiutancka płyta Sarsy - Zapomnij mi - która uzyskała status platynowej. W dwa lata później wokalistka wydała drugi album - Pióropusze - a w 2019 wyszła trzecia płyta Sarsy zatytułowana Zakryj. Większość osób również bardzo dobrze wie, że Marta Markiewicz, jak naprawdę nazywa wokalistka, nie tylko wykonuje, ale także pisze sama swoje utwory. Okazuje się jednak, że Sarsa pisze też piosenki dla innych! 

Sarsa: piosenki, które napisała dla innych wykonawców

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze