Sara James

i

Autor: Universal Music Polska Sara James wydała nowy utwór.

Nowość

Sara James z osobistym przekazem w najnowszym singlu „I tell everyone about you”

2024-04-26 13:40

Sara James prezentuje słuchaczom swój najnowszy utwór „I tell everyone about you”, tym samym decydując się na jeden z najbardziej osobistych kroków, jakie postawiła do tej pory w swojej karierze. O czym jest nowa propozycja od zwyciężczyni programu "The Voice Kids"?

Sara James nie ukrywa, że utwór ma dla niej wyjątkowe znaczenie, opowiada bowiem o kimś szczególnie ważnym dla Sary. Proces powstawania utworu był emocjonujący, choć – jak podkreśla sama Sara – także niezwykle wzbogacający i wyjątkowy: Piosenkę zrobiłam w LA z producentem Johnem Samuelem, którego moi słuchacze mogą już kojarzyć – zrobiliśmy razem „Blue” czy „Ctrl Alt Del”. Tego dnia nie miałam żadnego ustalonego pomysłu na temat piosenki. Wyszło to ze mnie bardzo naturalnie. Piosenka jest o mojej cudownej babci, której już nie ma ze mną. To moje wspomnienie, które na zawsze zostanie w moim sercu i uczucia, które mi towarzyszą przez moją drogę. Chciałam nagrać tę piosenkę, ponieważ moja babcia była jedną z najważniejszych osób w moim życiu i dzięki niej jestem taką a nie inną osobą. Ta piosenka to trochę taka pamiątka. Coś na zawsze naszego i wspólnego.

Sara James już tak nie wygląda. Jej nowy look jest oszałamiający

Sara James o Szczylu, Herbucie i wyczekiwanej płycie

Wielki powrót Sary James

Sara po raz pierwszy zaprezentowała utwór podczas swojego niedawnego występu na festiwalu Next Fest w Poznaniu. Występ artystki spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności, a utwór „I tell everyone about you” był jednym z wielu, które Sara tego dnia zagrała przedpremierowo. Artystka kontynuuje pracę nad debiutanckim albumem, który sądząc po prezentowanych na żywo utworach, zapowiada się energetyzująco i niezwykle jakościowo.