Sara James wypuściła piosenkę przed występem w amerykańskim Mam Talent! Będzie hit?

2022-08-10 13:06
Sara James wypuściła piosenkę przed występem w amerykańskim Mam Talent! Będzie hit?
Autor: Dagmara Szewczuk @dagsoon Sara James wypuściła piosenkę przed występem w amerykańskim Mam Talent! Będzie hit?

Ostatnie miesiące to pasmo nieustających sukcesów młodziutkiej artystki. Po tym, gdy awansowała do odcinków na żywo amerykańskiej odsłony Mam Talent, poszła za kolejnym ciosem. Posłuchajcie jej nowej piosenki po polsku już teraz.

Sara James nie tylko w zawrotnym tempie rozwija swoją karierę na rodzimym rynku muzycznym, ale zaczyna także coraz śmielej wkraczać na międzynarodową arenę. Pomimo kolejnych osiągnięć Sara zapewnia, że czuje się wciąż tą samą wesołą nastolatką, o czym opowiada w swoim najnowszym singlu zatytułowanym Taka Sama.

Sara James zachęca do słuchania piosenki Taka sama

Sara James - piosenka Taka sama

Po tym jak parę miesięcy temu Sara została pierwszą polską globalną ambasadorką programu Spotify EQUAL, mało kto spodziewał się, że chwilę później młoda gwiazda znów zaskoczy nas wielkim sukcesem za oceanem. Ten zaś nadszedł po występie wokalistki w amerykańskiej edycji Mam Talent. Jej wykonanie utworu Lovely, Billie Eilish zrobiło na wszystkich tak piorunujące wrażenie, że juror Simon Cowell postanowił nagrodzić Sarę Złotym Przyciskiem, który automatycznie zakwalifikował Polkę do półfinału! I choć kolejny odcinek z udziałem Sary zbliża się coraz szybciej, młoda wokalistka nie zapomniała o tym, by zadbać także o swoich polskich fanów - w sieci właśnie ukazał się najnowszy singiel Sary zatytułowany Taka Sama.

Najnowsza piosenka to zdecydowany kandydat do hitu letnich imprez i wakacyjnych wypraw. Taneczny bit utworu bardzo szybko wpada w ucho i ciężko będzie prędko się go pozbyć! Żeby jeszcze bardziej zachęcić słuchaczy do wspólnej zabawy, „Taka Sama” ukazała się razem z lyric video na kanale YouTube Sary, który fani mogą włączyć do wspólnego śpiewania na letnim karaoke.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze