Sara Egwu-James na Eurowizji Junior 2021?! Tego chcą widzowie!

2021-02-28 12:06 kg
Sara Egwu-James
Autor: screen YouTube/The Voice Kids Poland

Za nami pierwsze dwa odcinki czwartej edycji programu The Voice Kids. Po raz kolejny na Przesłuchaniach w Ciemno pojawili się zdolni wokaliści, którzy chcą spełnić swoje muzyczne marzenia. Wśród uczestników nowej odsłony hitowego programu pojawiła się Sara Egwu-James, o którą walczyli zarówno Cleo, Dawid Kwiatkowski, jak i Tomson i Baron. Jej talent zachwycił nie tylko trenerów, ale i widzów programu, którzy uważają, że Sara powinna reprezentować Polskę podczas tegorocznej Eurowizji Junior!

Sara Egwu-James na Eurowizji Junior 2021?! 27 lutego 2021 roku premierę miała czwarta odsłona programu The Voice Kids. Młodzi wokaliści ponownie otrzymają niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Trenerzy w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wybierają najlepszych uczestników, którzy mają szansę wygrać program i powtórzyć sukces Roksany Węgiel, Ani Dąbrowskiej i Marcina Maciejczaka. Już w pierwszych odcinkach nowej odsłony pojawiły się wokalne perełki. Na Przesłuchaniach w Ciemno nie zabrakło dobrej energii, łez szczęścia oraz wzruszeń, a wszystko to za sprawą niezwykle utalentowanych, młodych wokalistów. Wśród talentów pojawiła się Sara Egwu-James, która swoim głosem zupełnie oczarowała trenerów. Cleo, Dawid oraz Tomson i Baron odwrócili swoje fotele i dzielnie walczyli o to, aby to właśnie ich drużynę zasiliła niezwykle piękna i zdolna 12-latka. Widzowie są pewni, że Sara dojdzie do wielkiego finału i niewykluczone, że to właśnie ona zostanie zwyciężczynią czwartej odsłony The Voice Kids.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Sara Egwu-James na Eurowizji Junior 2021?

Sara Egwu-James podczas Przesłuchania w Ciemno zaśpiewała utwór Anyone z repertuaru Demi Lovato. Trenerzy byli pod ogromnym wrażeniem jej wokalnych umiejętności, dlatego wszyscy zdecydowali się odwrócić swój fotel. Sara podjęła decyzję, że to właśnie pod okiem Tomsona i Barona chce szlifować swoje umiejętności i to właśnie ich drużynę zasiliła. Widzowie oraz internauci już teraz określają młodą wokalistkę jako faworytkę do zwycięstwa w The Voice Kids 4. Niektórzy uważają również, że to właśnie Sara Egwu-James powinna reprezentować Polskę podczas tegorocznej Eurowizji Junior, która ma odbyć się w listopadzie, we Francji. Czy tak się stanie? O tym z pewnością przekonamy się już wkrótce!

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy występ Sary w The Voice Kids 4.

Najnowsze