Sanah

i

Autor: AKPA

Koncerty 2023

sanah zagra stadionową trasę. Fani przygotowali wyjątkową akcję koncertową!

2023-07-10 15:21

Artystka kolejny raz udowadnia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Stadionowa trasa koncertowa, to jedno z jej największych marzeń, które już niedługo będzie miało okazję się spełnić. Z tej okazji, fani przygotowali dla sanah szczególną akcję, w którą włączyć może się każdy, kto pojawi się na koncercie w Chorzowie, Gdańsku lub Warszawie. Zadanie jest niezwykle proste, a efekt może być powalający!

Koncerty sanah na stadionach 2023 będą historycznymi wydarzeniami, które z pewnością zapadną w pamięci zarówno samej artystce jak i jej wiernym słuchaczom. Zuzanna, jako pierwsza polska solowa wokalistka, zagra koncerty na stadionach. Co więcej, choć do jednego z największych wydarzeń, czyli występu na PGE Narodowym, zostało jeszcze trochę czasu, to artystka jako pierwsza Polka wyprzedała bilety na wrześniowy koncert. Pierwszy z serii wyjątkowych koncertów z trasy Uczta Nad Ucztami odbędzie się w Chorzowie, na Stadionie Śląskim , następnie artystka zagra w Gdańsku. 2 tygodnie później pojawi się w Warszawie. Co ciekawe, sanah wystąpi łącznie dla ponad 170-tysięcznej publiczności! To świetna okazja do tego, by zaskoczyć artystkę i przygotować dla niej coś niepowtarzalnego. Fani Zuzi, która obecnie jest jedną z najpopularniejszych artystek w naszym kraju, postanowili sprawić, by stadionowe występy były dla niej jeszcze bardziej wyjątkowe. W podziękowaniu za kolejne hity oraz trud włożony w swoją pracę zdecydowali się na specjalną akcję koncertową, za pośrednictwem której wyrażą swoją sympatię, ale także wdzięczność.

Król lew, Sanah a może Bruno Mars? Zaśpiewaj i wybieraj kolejną piosenkę! | Dokończ piosenkę 19

sanah na stadionach 2023 - akcja koncertowa

Niedawno sanah zaserwowała swoim słuchaczom Ucztę i wyprawiła dla nich Bankiet, a już jesienią zaprasza na stadiony. Fani artystki postanowili połączyć siły i odwdzięczyć się Zuzi za jej pracę, która dostarcza im niesamowitych emocji i przeżyć. Fan Club artystki zorganizował akcję koncertową, w której może wziąć każdy, kto pojawi się na stadionowym koncercie!

Podczas wyjścia sanah na BIS włączamy na telefonach grafikę z napisem „sanah dziękujemy!” na czerwonym tle. Trzymamy nasz multimedialny „transparent” do zejścia Zuzi ze sceny. Ważne, aby telefon był skierowany w stronę artystki oraz był obrócony poziomo (jak na grafice poniżej).

Najlepszy efekt będzie w momencie, kiedy na stadionie rozbłysną setki, a nawet tysiące czerwonych ekraników, dlatego dobrze by było przed koncertem wtajemniczyć chociaż kilka osób i przesłać im grafikę.

sanah - koncerty na stadionach 2023:

  • 15.08.2023 – Chorzów, Stadion Śląski
  • 8.09.2023 – Gdańsk, Polsat Plus Arena
  • 22.09.2023 - Warszawa, PGE Narodowy
sanah

i

Autor: Materiały prasowe