Sanah z mocnym uderzeniem zaczęła karierę! Ten szczegół umknął fanom!

2020-07-06 13:38
Sanah
Autor: WBF

Sanah to polska wokalistka, która została okrzyknięta muzycznym objawieniem w 2020 roku! Twórczość młodej wokalistki jest uwielbiana i doceniana przez wielu fanów na całym świecie. Jak wyglądały zatem początki jej kariery?! Okazuje się, że Sanah miała naprawdę mocny muzyczny start, a świadczy o tym ten szczegół, który umknął fanom! Więcej zdradzamy na ESKA.pl!

Sanah choć na pierwszy rzut oka wydaje się być niesamowicie skromną i nad wyraz delikatną artystką, wierzy w siebie i w swój potencjał! Dziewczyna nie boi się zawalczyć w życiu o swoje marzenia i udowodniła to już na samym początku swojej kariery, gdzie jeszcze nikt na świecie nie znał jej muzycznego talentu i obłędnego potencjału, jaki w niej jest! Młoda artystka swoją muzyczną ścieżkę wydeptała zdecydowanym krokiem i nie szła na łatwiznę. Ciekawostką jest fakt, że w w listopadzie 2014 roku wokalistka wystąpiła na jednym z największych kanałów w serwisie YouTube o nazwie Tedx Talks. Ten internetowy kanał składa się z niespełna 26 milionów subskrypcji i jest niezwykle popularny w sieci! Tedx Talks - kanał składający się z inspirujących idei wartych propagowania, a wśród nich śpiewająca i grająca na pianinie Sanah! Jej koncert, który możemy oglądać właśnie na tym kanale trwa prawie 10 minut i jest kwintesencją talentu, jaki posiada Zuzanna Jurczak. Wokalistka połączyła trzy piosenki: Lay Me Down od Avicii, Byłam Różą od Kayah oraz własny utwór It Is Right  i stworzyła niesamowite wykonanie, które wywołuje przyjemne ciarki nawet w odsłuchu internetowym.

Sonda
Kto lepiej zaśpiewał?

Sanah - początki kariery

Sanah w 2014 roku wystąpiła na jednym z najbardziej popularnych na świecie kanałów w serwisie YouTube Tedx Talks, gdzie zaprezentowała światu swoje możliwości muzyczne! Obecnie artystka ma na swoim koncie już trzy koncerty na żywo przed publicznością i stale rozwija się w branży muzycznej. Sanah z dnia na dzień staje się coraz bardziej docenianą i unikatową artystką o wyjątkowej wrażliwości. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze