Sanah usunęła wszystkie filmy! Fani nie kryją zaskoczenia tym ruchem

2022-10-09 11:26
Sanah
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Co się stało z tiktokami Sanah? To pytanie zadają sobie fani artystki, którzy odkryli, że wszystkie materiały opublikowane na jej koncie w tej aplikacji nagle zniknęły. Artystka nie zostawiła ich jednak z niczym. Na profilu wokalistki pojawiło się wideo, na którym stoi tyłem i krzyczy.

Chociaż Sanah cieszy się obecnie mianem najpopularniejszej polskiej artystki, o jej życiu prywatnym wciąż wiadomo niewiele. Celem wokalistki od momentu rozpoczęcia kariery było przemawianie do fanów za pośrednictwem napisanych przez siebie tekstów i skomponowanej muzyki, dlatego też w jej mediach społecznościowych na próżno szukać zdjęć dokumentujących wspólne chwile z ukochanym czy z rodziną. Autorka hitu Szampan niechętnie udziela też wywiadów. Zdecydowanie najbardziej "dopieszczonym" serwisem przez Sanah, który służy fanom jako cenne źródło informacji o jej karierze, jest Instagram. Wokalistka posiada też konta na Facebooku i TikToku. Ku zaskoczeniu wielbicieli wszystkie materiały, które wokalistka w przeszłości zamieściła na TikToku, nagle zniknęły. Piosenkarka opublikowała jednak nowe wideo, a fani jej muzyki odczytują je jako zapowiedź nowego projektu. Przypomnijmy, że już w listopadzie Sanah wyrusza w swoją nową trasę koncertową.

Dlaczego bilety na sanah są aż tak drogie? Jest oficjalny komentarz!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Sanah usunęła filmy na TikToku

Wszystkie filmy, które Sanah dodała w przeszłości na TikToka, nagle zniknęły. Piosenkarka, jak szybko zauważyli fani, wcale ich nie usunęła, a jedynie ukryła, o czym świadczy wciąż widoczna liczba polubień. Gwiazda polskiej piosenki dodała jednak nowe wideo, na którym... woła. To mocno zdezorientowało jej wielbicieli.

O LUDZIE tego nikt sie nie spodziewał XD

HALO ZUZA CO TU SIE WYDARZYŁO?!?!

NIE WIERZE ZUZIA CZY TY WRESZCIE WRACASZ NA TIKTOKA?

Zuza ma tik toka! nie była aktywna od czasu kolońskiej

Zuza gdzie tamte filmy?? - piszą w komentarzach.

Czy to faktycznie zapowiedź czegoś nowego? U Sanah nigdy nie ma przypadków.

Sonda
Słuchasz muzyki Sanah?
Listen to "Viki Gabor prezentuje "Barbie" i ocenia szansę Laury Bączkiewicz w Eurowizji Junior! [GOŚĆ RADIA ESKA]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze