Sanah przerywa karierę - co się stało?! Fani ZSZOKOWANI decyzją

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS Sanah przerywa karierę - co się stało?! Fani ZSZOKOWANI decyzją

Sanah udaje się na odpoczynek, ale wróci w 2022. Znamy szczegóły!

2021-12-02 10:08

Ostatnie dwa lata były dla Sanah bardzo pracowite. Artystka ruszyła w dwie pełne, wyprzedane trasy koncertowe Kolońska i Szlugi Tour, a także nagrała utwory, które stały się wielkimi hitami. Artystka niespodziewanie ogłosiła, że czas przerwać wydawanie nowych singli i nieco przystopować. Co jest powodem tej decyzji? Co się stało? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Sanah - przerwa w karierze

Sanah przerywa karierę, ale wróci z większą mocą! Jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce zdecydowała się na ruch, który zaskoczył jej największych fanów. Tym bardziej teraz, gdy artystka jest na absolutnym szczycie, jeśli chodzi o popularność na rodzimym podwórku muzycznym. Bilety na koncerty sanah momentalnie się wyprzedają, a każda piosenka wydawana od początku 2020 była wielkim hitem. Nic dziwnego, że sanah od dwóch lat to najczęściej słuchana wokalistka w serwisach streamingowych. Wykonawczyni wielu hitów numer 1 przekazywała informację o przerwie, podczas swoich koncertów w ramach Kolońska i Szlugi Tour. Ta sama trasa koncertowa zakończy się 14 grudnia. Od tego momentu piosenkarka chce rozpocząć proces regeneracji. Choć znając podejście sanah do muzyki, długo nie wytrzyma bez napisania nowego utworu.

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Sanah - przerwa w karierze

Sanah praktycznie od początku 2020 roku, gdy pojawił się utwór Szampan, nie miała dłuższej przerwy. Nieustannie nagrywa, koncertuje i praktycznie każdy dzień był dla niej nowym wyzwaniem. Teraz postanowiła odpocząć i nabrać energii. Młoda gwiazda o tym, że robi przerwę od muzyki po raz pierwszy poinformowała, w czasie sekretnego show. Pod koniec października wyznała, że niebawem pożegna się ze wszystkimi i jest jej z tego powodu bardzo smutno: Nie bądźcie smutni. Wcale tak nie odchodzę, tylko udaje się na przerwę, powiedziała ze sceny.

Sanah ogłosiła długą przerwę od muzyki. Ujawniła tajemnicę na koncercie!

Sanah słynie z niecodziennych rozwiązań, jeśli chodzi o przekazywanie informacji. Teraz, nie mogło być inaczej. Wiadomość o przerwie w karierze oficjalnie przekazała w trakcie koncertów, ale za sprawą strony internetowej wiosnah.pl, poinformowała, że da kilkanaście koncertów w 2022 roku. 2 grudnia 2021 ogłosiła trzecią w karierze trasę koncertową! Uczta Tour rozpocznie się w kwietniu, a zakończy pod koniec maja. Przekonajcie się poniżej, gdzie i kiedy wystąpi Sanah!

Sanah - koncerty Uczta Tour 2022: kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [WIOSENNA TRASA]

Sonda
Kolońska i szlugi - twoja ulubiona piosenka od Sanah?