Sanah śpiewa piosenkę Prawy do lewego! Ta wersja podbiłaby polskie wesela

2021-11-03 10:57

Sanah to aktualnie najchętniej słuchana polska artystka tworząca muzykę pop. Ostatnie dwa lata należały do niej. Sprzedała wiele płyt i zagrała mnóstwo koncertów. Aby jednak utrzymywać się na fali ciągle musi zaskakiwać. Ostatnio postanowiła wykonać swoją wersję słynnego hitu Prawy do lewego. Jak jej poszło?

Sanah śpiewa piosenkę Prawy do lewego! Ta wersja podbiłaby polskie wesela. Sanah bez wątpienia stała się wielką gwiazdą na polskiej scenie muzycznej. Takie hity jak Szampan, Melodia, etc., Ale Jazz! czy ten Stan sprawiły, że stała się jedną z najchętniej słuchanych artystek w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że jej koncerty zawsze są dużym wydarzeniem i wiele osób pragnie na nie pójść, aby zobaczyć na żywo i usłyszeć swoją ulubioną wokalistkę. Sama Zuzia - bo takie jest jej prawdziwe imię - stara się zaskakiwać fanów. Z tego względu na jednym z ostatnich koncertów w Warszawie postanowiła zaśpiewać utwór Prawy do lewego, czyli wielki hit Kayah. Publiczność świetnie się bawiła i nie ma wątpliwości, że tym wykonaniem Sanah porwałaby do tańca niejedno polskie wesele.

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Sanah - Prawy do lewego

Nagranie z koncertu w Warszawie trafiło do internetu. Wideo na YouTube zamieścił użytkownik o nazwie Marek St. W komentarzach pojawiły się opinie, że widać zmiany w stosunku do poprzedniej trasy koncertowej Sanah. Doceniono także jej głos bez autotune'a. Zobacz, jak Sanah poradziła sobie z piosenką Prawy do lewego niżej.

Sonda
Podoba ci się, jak Sanah zaśpiewała piosenkę Prawy do lewego?

Sanah - wiek, wzrost, prawdziwe imię, The Voice of Poland

Sanah - jak nazywa się naprawdę? Ile ma lat? Jaki ma wzrost? Internauci często szukają odpowiedzi na to pytanie. Prawdziwe imię i nazwisko Sanah to Zuzanna Jurczak. Gwiazda ma 23 lata. Urodziła się 2 września 1997 roku. Mierzy 160 centymetrów. Mieszka w Warszawie. Na rynku muzycznym pojawiła się niespodziewanie. Wcześniej próbowała swoich sił w The Voice Of Poland, jednak nie przeszła pre-castingów. Po premierze jej pierwszej płyty została nazwana kobiecą wersją Dawida Podsiadły.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze