Sanah śpiewa na żywo! Wykonania bez montażu i cięć robią wrażenie

Sanah
Autor: Screen z YT: sanah - Pora roku zła - Live Performance | Vevo / sanah

Sanah śpiewa na żywo! Wykonania tych piosenek sprawią, że poczujecie się jakbyście byli na jej koncercie, a z pewnością za nimi tęsknicie. Wokalistka udostępniła fanom dwa utwory w wersji na żywo i ponownie rozkochała w sobie publiczność. Więcej o tym przeczytacie na ESKA.pl!

Sanah doskonale wie, czego potrzebują jej fani! Wokalistka zdając sobie sprawę z tego, jak bardzo w obecnym czasie wszyscy tęsknią za koncertami, postanowiła przygotować swoje utwory w wersji Live, które pozwalają poczuć się, jak na jej występach na żywo. Polska piosenkarka, która zyskała miano muzycznego objawienia 2020 roku umieściła na swoim kanale w serwisie YouTube dwa najnowsze utwory, które tym razem zostały nagrane w wersji na żywo tak zwanym mastershotem. O co chodzi w tym dokładnie? Otóż Sanah opublikowała swoje dwie piosenki, które w żaden sposób nie zostały zmontowane, ani przerwane żadnymi cięciami. Wokalistka udostępniła dwa utwory w stylu Live Performance, po to aby jej fani mogli choć w pewnym stopniu przypomnieć sobie atmosferę z koncertów piosenkarki. Już teraz wchodząc na YouTube wszyscy jej fani mogą odsłuchać piosenkę Bujda oraz Pora roku zła w wersji na żywo. To właśnie te dwa single Sanah postanowiła wykonać w wersji koncertowej.

Sanah śpiewa na żywo 

Sanah jest idolką dla większości młodszego pokolenia i nie tylko. Jej piosenki zawsze cieszą się ogromną popularnością, a na organizowane przez nią koncerty przychodzą tłumy ludzi. Jako że w obecnej sytuacji wokaliści nie powinni występować na żywo, Sanah dała namiastkę tego klimatu na swoim kanale na YouTube w postaci piosenek w wersji Live. 

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze