Sanah skakała z radości, gdy Szczęsny obronił karnego. Tak kibicowała w czasie koncertu!

2022-12-02 15:59
sanah
Autor: AKPA

Sanah nie mogła opanować emocji po tym, jak Wojtek Szczęsny obronił rzut karny od Messiego. Artystka, pomimo tego, że była w trakcie koncertu, starała się śledzić to, co dzieje się na boisku. Wokalistka jest prawdziwą fanką biało-czerwonych!

Sanah kibicowała reprezentacji Polski nawet w trakcie koncertu. Mecz biało-czerwonych z Argentyną, dla Polaków, był zdecydowanie jednym z najważniejszych sportowych wydarzeń w ostatnim czasie. Spotkanie dostarczyło wszystkim niesamowitych emocji i dało ogromną nadzieję. Kibice, z wypiekami na twarzy, śledzili to, co działo się na murawie i trzymali kciuki za drużynę Czesława Michniewicza. Podobnie było w przypadku Sanah. Choć artystka grała tego dnia koncert w Warszawie, to nie ukrywała tego, że identyfikuje się z miłośnikami piłki nożnej. Wokalistka postawiła na stylizację w biało-czerwonych barwach oraz starała się być na bieżąco z tym, co dzieje się na boisku. Udało jej się nawet zobaczyć pierwszą powtórkę rzutu karnego, który obronił Szczęsny!

Tak Sanah kibicowała polskim piłkarzom! Biało-czerwoni mogli liczyć na jej wsparcie

Sanah lepiej śpiewa niż gotuje | ESKA XD - CD-ROOM #8

Sanah kibicuje polskiej reprezentacji

Sanah ucieszyła się z karnego Szczęsnego do tego stopnia, że zaczęła krzyczeć ze szczęścia! W przerwie koncertu artystka przybiegła na backstage, by nadrobić najważniejsze momenty meczu Polska - Argentyna. Wokalistka wbiegla do pomieszczenia i zapytała, czy wynik się zmienił.

Gol?!

Jeden z jej muzyków powiedział, że kilka sekund wcześniej bramkarz biało-czerwonych obronił rzut karny Messiego. Sanah nie mogła opanować emocji. Zaczęła biec w stronę komputera, by na własne oczy zobaczyć to, co wydarzyło się kilka chwil wcześniej.

Sanah potwierdziła krążące plotki! Tekst nowej piosenki nie pozostawia żadnych wątpliwości

Cooo?! Aaaaa!

Widać, ze Sanah jest prawdziwą fanką polskiej reprezentacji, a Mundial 2022 śledzi nawet w czasie obowiązków związanych e swoją karierą.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze