Sanah potwierdziła krążące plotki! Tekst nowej piosenki nie pozostawia żadnych wątpliwości

2022-12-04 14:26
Sanah
Autor: YouTube/Sanah

Sanah wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Zupełnie niespodziewanie, zaledwie tydzień po wydaniu albumu z poezją śpiewaną, artystka zaprezentowała nowy utwór. Piosenka zatytułowana Najlepszy dzień w moim życiu to niejako podsumowanie życia wokalistki, ale również zapowiedź tego, co czeka nas w najbliższym czasie.

Sanah jest obecnie nie tylko najpopularniejszą wokalistką w Polsce, ale także bez wątpienia jedną z najbardziej pracowitych. Od debiutu w 2019 roku artystka zaprezentowała aż trzy albumy studyjne, jeden z poezją śpiewaną oraz trzy EP-ki. Każde z wydawnictw z miejsca podbiło listy sprzedaży krążków muzycznych w Polsce, czyniąc z niej gwiazdę numer jeden, jeśli chodzi o wyniki słuchalności. Sanah jednak ani na moment nie zwalnia tempa. Zaledwie tydzień po wydaniu fizycznej wersji albumu "sanah śpiewa Poezyje" piosenkarka zaprezentowała fanom pełen wzruszeń utwór Najlepszy dzień w moim życiu. Singiel, na którego okładce widzimy kilkuletnią Zuzię, to podsumowanie jej trwającego 25 lat życia i zapowiedź tego, co niebawem nastąpi.

Kochani! Domyślacie się już czym jest „najlepszy dzień w moim życiu”? Niedługo wszystko się wyjaśni… Bądźcie czujni! - napisała. 

Fani już mają swoje teorie. W tekście kawałka Sanah przemyciła nawet kilka informacji ze swojego życia prywatnego.

sanah - KONCERTY NA STADIONACH: KIEDY i GDZIE? Stadionowe występy spełnieniem marzeń!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Nowa piosenka Sanah

Sanah nie należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się swoją prywatnością w sieci. Wręcz przeciwnie. Artystka i jej sztab bardzo dbają o to, by jak najmniej mówiło się o niej w kontekście życia osobistego, a jedynie zawodowego. To właśnie za pośrednictwem piosenek wokalistka daje się poznać słuchaczom najlepiej. Wielbiciele gwiazdy są przekonani, że po zakończeniu Bankietu czeka nas Uczta nad ucztami, czyli trasa po... stadionach. W nowym kawałku Sanah śpiewa:

Mam dziś dwadzieścia pięć lat, coś krzywo patrzę na świat i marzę wciąż o stadionie.

Artystka opowiedziała też nieco więcej o swoim życiu prywatnym.

Tęsknię za śmiechem w te dni, za tańcem do Taylor Swift. Zacznijmy znów od początku. Magister, a potem ślub. Bon Iver śpiewał do snu. Chodź ze mną znów do początku. 

Czekacie na ogłoszenie, co będzie najlepszym dniem w życiu sanah? Bo my bardzo! 

Sonda
Słuchasz muzyki Sanah?

Kochasz polską muzykę?

Posłuchaj najnowszych wywiadów ESKI i dowiedz się więcej o ulubionych gwiazdach!

Listen to "Ignacy przyznaje: The Voice był dla mnie furtką! Posłuchajcie, co jeszcze zdradził w podcaście GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze