Sanah nie przestaje wzruszać do łez. O czym jest piosenka Szary Świat?

2022-03-18 11:27
Sanah
Autor: fot. Magic Records

Sanah to jedna z najpopularniejszych gwiazd ostatnich lat. Niedługo ukaże się jej nowa płyta „Uczta”, której premiera zapowiadana jest na 15 kwietnia 2022. To jednej z najbardziej wyczekiwanych krążków tego roku. Od 17 marca można słuchać drugiego singla „Szary świat”, który Sanah wykonuje wspólnie z Kwiatem Jabłoni.

Do tej pory Sanah wydała dwa albumy: „Królowa Dram” (2020) i „Irenka” (2021). Każda z nich zrobiła furorę wśród fanów. Utwory młodej wokalistki pełne są emocji i niepowtarzalnej energii. Teraz słuchacze czekają na nowe wydawnictwo „Uczta”, które ukaże się już w połowie kwietnia. Piosenkarka o swojej płycie powiedziała: „najważniejszy projekt w życiu”! Tytułowa „uczta”, kojarzy się ze wspólnym zasiadaniem do stołu i symbolizuje jednoczenie się ludzi.

Zapraszam Was do swojego stołu - tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem! – napisała artystka na kanale Youtube.

7 marca, Sanah zaprezentowała fanom swój pierwszy singiel z nowej płyty „Mamo tyś płakała”, do którego zaprosiła Igora Herbuta. Wspólnie stworzyli niesamowity nastrój, a piosenka najwyraźniej przypadła fanom do gustu, o czym świadczy ilość wyświetleń na Youtubie – ponad 6 milionów w ciągu 10 dni od premiery.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sanah WRÓCIŁA do studia i nagrywa nowe piosenki! Mamy na to dowody

Szary Świat – o czym jest nowa piosenka Sanah?

17 marca pojawił się kolejny singiel, „Szary Świat”, do którego artystka zaprosiła Kwiat Jabłoni – duet Kasi i Jacka Sienkiewiczów. Utwór opowiada o szarej codzienności, która przeplata się pięknymi chwilami, nadającymi naszemu istnieniu kolorowych barw. Tytułowy „szary świat” to świat każdego z nas, w którym pojawiają się wzloty i upadki, spełnione i niespełnione marzenia, dramatyczne i romantyczne historie. Od wczorajszej premiery pojawiły się już pierwsze komentarze od słuchaczy, z których wynika, że fani są totalnie oczarowani nowym kawałkiem.

Jedni mówili, że to wspaniałe piosenka na pierwszy weselny taniec, innym skojarzyła się z beztroskim dzieciństwem, a niektórzy byli zgodni, że ten utwór nie potrzebuje teledysku, ponieważ tak bardzo działa na wyobraźnię.

Jak będziecie słuchać to wyobraźcie sobie, że teledyskiem do tego jest wasze życie

Piosenki Sanah tak pięknie malują historię, że nie potrzebują żadnych teledysków

To idealna piosenka na pierwszy taniec

Sonda
Podoba Ci się piosenka Sanah "Szary Świat"?
Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze