Sanah kontra Team X 2! Toczy się zacięta walka!

2021-03-30 11:51 Ewelina Kulasza
Sanah Natsu
Autor: VIPHOTO/East News, screen z YouTube/TEAM X

Sanah to odkrycie 2020 roku, a także jedna z popularniejszych wokalistek w naszym kraju. Team X 2 natomiast, to znana ekipa z sieci, która tworzy zabawne treści dla internautów. Teraz między artystką, a paczką youtuberów toczy się zacięta walka! Kto ją wygra?

Sanah kontra Team X 2! Toczy się zacięta walka! Nie od dziś wiadomo, że Sanah to muzyczna petarda, która została odkryta w 2020 roku. Wszystko za sprawą jej coverów, a także hitowego Szampana, który cały czas jest ulubionym kawałkiem wielu Polaków. Numer stał się prawdziwą perełką w jej karierze i choć inni myśleli, że piosenkarka niczym już nie zaskoczy to byli w błędzie. Sanah ma się bardzo dobrze i co chwilę wydaje nowości! Ciężko stwierdzić, który jej numer jest najlepszy, ponieważ każdy gromadzi w mgnieniu oka milionowe odsłony na YouTube. Mowa nie tylko o Szampanie, ale także Melodii, Ale Jazz, No sory, czy nawet remix numeru Invisible dress.

Przejdźmy teraz do Teamu X 2. Jedna z popularniejszych ekip w kraju, nagrywa dla swoich widzów przeróżne materiały wideo. Cieszą się one ogromną popularnością, a niekiedy budzą nawet sporo kontrowersji. To nie tylko zabawne treści, wyzwania, czy też pranki, ale również piosenki!

Sanah zdradziła kulisy tworzenia hitów i opowiedziała o swojej tęsknocie [WYWIAD]

Sanah kontra Team X 2

Jak się okazuje, między Sanah a Teamem X toczy się zacięta walka! Kto ja wygra? Spokojnie, pomiędzy piosenkarką, a grupą youtuberów nie ma ani grama konfliktu. Chodzi o kartę YouTube na czasie, a raczej podium. Sanah zajmuje tam drugą pozycję ze swoją muzyczną nowością 2:00, która w zaledwie cztery dni od premiery, wygenerowała już blisko 1,5 mln odsłon. Team X 2 natomiast znajduje się na pierwszym miejscu, a dokładniej materiał z kanału Natsu, czyli Natalii Kaczmarczyk - NITRO UCZY MNIE HISZPAŃSKIEGO. Co ciekawe, wideo youtuberki w niecałą dobę osiągnęło 930 tys. odsłon, a ta liczba wciąż rośnie! Można rzec, że Natsu jest najważniejszym twórcą całego medialnego projektu Team X 2. Kto wygra walkę na karcie YouTube na czasie? Obserwujcie uważnie, ponieważ to wszystko może zmienić się w mgnieniu oka!

Najnowsze