Sanah

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Sanah doceniona w Stanach Zjednoczonych. Międzynarodowy sukces coraz bliżej?!

2022-10-23 19:53

Na kilkanaście dni przed wyruszeniem w trasę koncertową Bankiet Sanah poleciała do Stanów Zjednoczonych, by po raz pierwszy zagrać dla mieszkającej tam Polonii. Na miejscu na artystkę czekała nie lada niespodzianka. Po spotkaniu z przedstawicielami Konsulatu Generalnego RP piosenkarkę wyróżniono naprawdę prestiżowym tytułem.

Sanah w Polsce nie ma sobie równych. Wokalistka wydaje hit za hitem, jej albumy nieustannie znajdują się w TOP najchętniej kupowanych wydawnictw, a bilety na koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka. Teraz gwiazda ma w końcu szansę zaprezentować swój talent w Stanach Zjednoczonych. Na kilkanaście dni przed wystartowaniem trasy Bankiet, podczas której wokalistka wystąpi u boku orkiestry i chóru, Sanah poleciała do USA, by zagrać dla mieszkającej w New Jersey i Chicago Polonii. Koncerty najpopularniejszej polskiej piosenkarki zostały zaplanowane kolejno 22 i 23 października. Na kilka dni przed pierwszym show 25-letnia gwiazda muzyki spotkała się z przedstawicielami Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku, a następnie z prezesem Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży. To właśnie z jego rąk otrzymała wyjątkowe wyróżnienie za swoją ciężką pracę i niesamowite osiągnięcia.

Sanah wyrusza na podbój USA. Takiego ruchu nikt się nie spodziewał!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Sanah wyróżniona w USA!

W przeddzień swojego koncertu w Ritz Theatre and Performing Arts Center w New Jersey Sanah została uznana członkiem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Młodzieży! Gwiazda odebrała wyjątkowe wyróżnienie z rąk samego prezesa całej organizacji - Jakuba J. Staniewskiego. Honorowe członkostwo PSM przyznawane jest młodym osobom, które inspirują swoje pokolenie poprzez własną twórczość oraz dokonania. Gratulujemy!

Sonda
Słuchasz muzyki Sanah?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE