Roztańczony PGE Narodowy VIDEO - najlepsze występy

2016-09-25 13:53
Roztańczony PGE Narodowy VIDEO - najlepsze występy
Autor: fot. youtube.com / użytkownik Miłosz Miszczuk Roztańczony PGE Narodowy VIDEO - najlepsze występy

Roztańczony PGE Narodowy za nami. Akcent, Alphaville, Ich Troje i inni porwali do zabawy nie tylko publiczność, ale też widzów przed telewizorami. Najlepsze występy z taneczno-muzycznej imprezy na stadionie w Warszawie do obejrzenia jeszcze raz już teraz - na Eska.pl.

Roztańczony PGE Narodowy zatrząsł stolicą. Jeśli nie mogliście być na miejcu, przegapiliście transmisję w telewizji lub po prostu chcecie przeżyć to jeszcze raz, to mamy dla filmiki z najlepszymi występami z tej imprezy.

Roztańczony PGE Narodowy - występy

Pierwsze nagrania z występów podczas imprezy Roztańczony PGE Narodowy trafiły już do sieci. Biorąc pod uwagę entuzjazm publiczności zgromadzonej na Stadionie Narodowym, można zaryzykować stwierdzeniem, że to Zenek Martyniuk i jego Akcent zrobili największe wrażenie na fanach tanecznych rytmów. A który występ wam podobał się najbardziej?

Alphaville - Forever Young

 

Ich Troje  - A wszystko to... (bo ciebie kocham)!

 

Akcent - Przez Twe Oczy Zielone

Akcent  - Pragnienie Miłości

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze