Roztańczony PGE Narodowy 2018 - BILETY, GWIAZDY, DATA

2018-03-14 15:57
Roztańczony PGE Narodowy 2018 - BILETY, GWIAZDY, DATA
Autor: Fot: WOJCIECH OLSZANKA/EAST NEWS Roztańczony PGE Narodowy 2018 - BILETY, GWIAZDY, DATA

Roztańczony PGE Narodowy ponownie rozgrzeje mieszkańców stolicy i nie tylko! Kiedy i kto wystąpi? Sprawdźcie - na ESKA.pl!

Roztańczony PGE Narodowy 2018 - bilety, gwiazdy i data najbardziej interesują fanów muzyki tanecznej. W końcu na scenie wystąpią polscy i zagraniczni artyści, których hity można usłyszeć na każdej imprezie w klubie czy na domówce! Poprzednia edycja wydarzenia zakończyła się ogromnym sukcesem. Do hitów gwiazd disco, w tym Alvaro Solera, na stadionie w Warszawie, bawiło się ponad 50 tysięcy osób! Organizatorzy liczą na powtórzenie tego wyniku.

Roztańczony PGE Narodowy 2018 - bilety

Bilety na Roztańczony PGE Narodowy 2018 w sprzedaży od 20 grudnia 2017. Ile kosztują? Możecie kupić je w kilku kategoriach cenowych - najtańsze od 39 zł. Wejściówki dostępne będą na stronie ebilet.pl.

Roztańczony PGE Narodowy 2018 - gwiazdy

Kto wystąpi na Narodowym? Gwiazdy Roztańczonego PGE Narodowego nie są jeszcze do końca znane. Pewne jest to, że w czasie imprezy pojawi się Sławomir, Boys oraz zespół Akcent z Zenonem Martyniukiem. Wkrótce więcej informacji.

Roztańczony PGE Narodowy 2018 - data

Jeśli zainteresowały was informacje dotyczące biletów i gwiazd, to zapiszcie sobie w kalendarzu datę imprezy. Roztańczony PGE Narodowy 2018 odbędzie się 22 września.

Koncerty 2018 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Autor: brak danych

  Koncerty 2018 w Polsce - kto wystąpi? Do naszego kraju ponownie zawitają największe muzyczne gwiazdy! Lista koncertów 2018 w Polsce wydłuża się z tygodnia na tydzień. Na ESKA.pl prezentujemy koncerty w Polsce 2018 na każdym miesiąc roku. Uwaga - artykuł po każdym dużym o

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze