Różowy Księżyc 2020 - kiedy i jak oglądać fenomenalne zjawisko?

2020-04-07 14:03 PO
Różowy księżyc 2018 - kiedy oglądać? Co oznacza to zjawisko?
Autor: Fot. East News Różowy księzyc

Różowy Księżyc 2020 to jedno z najpiękniejszych zjawisk, z którym będziemy mieć styczność już lada moment. Zdradzamy na ESKA.pl kiedy dokładnie i w jaki sposób dostrzec najjaśniejszą noc tego roku! Sprawdź dokładnie, w których godzinach oglądać Różowy Księżyc, by nie przegapić jednego z lepszych widoków w swoim życiu.

Różowy Księżyc to fenomenalne zjawisko, które mamy szansę obserwować już w kwietniu 2020 roku. To właśnie jedną z kwietniowych nocy będzie charakteryzowała najpiękniejsza pełnia księżyca i z pewnością będzie to niezwykle widowiskowy moment, którego przegapienie byłoby grzechem. Pewnie zastanawia was skąd pomysł na nazwę tego zjawiska. Otóż wszystko pochodzi od koloru kwiatów floksu, które zaczynają kwitnąć właśnie w kwietniu. Pełnia Różowego Księżyca to z pewnością moment, dla którego warto na chwilę się zatrzymać, odłożyć telefon i wszystkie inne sprawy, które nas wtedy zajmują i skupić swoją uwagę tylko na tym niecodziennym zjawisku, jednak biorąc pod uwagę fakt, że obecnie na świecie trwa pandemia koronawirusa to należy pamiętać o tym, aby nie wychodzić z domu, unikać skupisk ludzi, a fenomenalne zjawisko podziwiać z okna bądź balkonu swojego mieszkania. Kiedy i o której godzinie będzie najlepiej widoczny Różowy Księżyc? Sprawdźcie koniecznie na ESKA.pl

Różowy Księżyc 2020 - kiedy i o której?

Pełnia Różowego Księżyca wypada dokładnie o 04:35 w nocy z 7 na 8 kwietnia 2020 roku, ale zjawisko będzie można obserwować już wieczorem.

Horoskop urodzeniowy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze