Ronnie Ferrari zachwycony ministrancką wersją ONA BY TAK CHCIAŁA? Nic z tych rzeczy! KOMENTARZ

2019-12-12 13:53
Ronnie Ferrari zachwycony ministrancką wersją ONA BY TAK CHCIAŁA? Nic z tych rzeczy! KOMENTARZ
Autor: screen z filmu na YouTube: ONA BY TAK CHCIAŁA SŁUŻYĆ ZE MNĄ (PARODIA Ronnie Ferrari) - MWM // RONNIE FERRARI Ronnie Ferrari zachwycony ministrancką wersją ONA BY TAK CHCIAŁA? Nic z tych rzeczy! KOMENTARZ

Przeróbki, covery, nowe wersje - piosenka Ona by tak chciała, co jakiś czas dostaje nowe życie i pojawia się w nowej odsłonie. Była już chociażby wersja zagrana na akordeonie, pojawiła się parodia o polubieniach na Instagramie, a teraz tryumfy święci ministrancka wersja tego numeru. Ronnie Ferrari skomentował dla czytelników ESKA.pl - parodię hitu Ona by tak chciała, za którą odpowiadają ministranci. Co powiedział sam autor tego megahitu?

Ona by tak chciała służyć ze mną, Nosić albę i pomagać księżom. Ona by tak chciała dzwonić ze mną, brać kadzidło potem iść z pateną - tekst megahitu 2019 roku został zmodyfikowany, a wszystko po to, by opowiedzieć w zabawny sposób o ministranckim życiu, a raczej o tym, że nie jest w tym nic wstydliwego. Ministranci nagrali parodię hitu Ona by tak chciała, a ta momentalnie stała się jednym z najpopularniejszych filmów na YouTube. W zaledwie cztery dni od premiery, licznik pod klipem wideo umieszczonym w serwisie YouTube zbliża się do bariery dwóch milionów wyświetleń. Jak na prześmiewczą wersję zatytułowaną Ona by tak chciała służyć ze mną, zareagował sam autor oryginału, czyli Ronnie Ferrari? Czy jest zachwycony, a może mu się nie podoba? Wypowiedź Huberta Kacperskiego, bo tak naprawdę nazywa się artysta, znajdziecie TYLKO na ESKA.pl.

Ona by tak chciała walczy o głosy słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl - w ramach Gorącej 100 Radia ESKA. Wejdź i wybierz najgorętsze hity roku już teraz.  

Ronnie Ferrari - KOMENTARZ na parodię ministrantów

Ona by tak chciała, jest jednym z największych, najbardziej zaskakujących - muzycznych odkryć 2019 roku. Lada dzień wizualizacja z utworem na YouTube osiągnie 100 milionów wyświetleń. Nie ma się zatem co dziwić, że na fali popularności piosenki, w sieci zaczęło pojawiać się mnóstwo jego coverów i parodii. Internauci zachwycali się Ona by tak chciała w wersji Kabaretu Czwarta Fala, a także Graża by tak chciała od Nosem Janusza. Teraz swój zachwyt kierują w stronę ministranckiej wersji tego megahitu. Jak zareagował na tę wersję Ronnie Ferrari? Nie pochwalił, ponieważ jak się okazuje, nie widział żadnej umieszczonej w sieci parodii:

Nie mam zdania na temat tej przeróbki. Na temat tej i innej też nie. Ani razu w życiu nie obejrzałem żadnej parodii piosenki Ona by tak chciała

- powiedział dla ESKA.pl, Ronnie Ferrari. Artystę tłumaczy fakt, że sporo koncertuje i nie skupia się na tym, co dzieje się w sieci. Warto dodać, że Ona by tak chciała, wybrzmi na żywo już 31 grudnia na Stadionie Śląskim, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem. Z racji, że Ronnie nie widział żadnej parodii swojego hitu, zorganizujemy wkrótce wspólne oglądanie wszystkich hitowych przeróbek jego hitu. 

Ona by tak chciała - wideo 18+

Ona by tak chciała - piosenka Ronnie Ferrari

Ona by tak chciała, to jedno z największych muzycznych odkryć, nie tylko tego roku, ale również ostatnich lat. Do tej pory piosenka artysty z Gdynii aż pięć razy pojawiała się na miejscu 1. Podwójnej Gorącej 20 w Radiu ESKA. Więcej razy na szczycie w tym roku był tylko numer Freed From Desire (6 razy) i Dance Monkey (7 razy). Co więcej wizualizacja utworu na YouTube lada dzień przekroczy barierę 100. milionów wyświetleń. Ronnie Ferrari mógł też świętować fakt, że jego wideo zostało numerem 1 2019 roku w polskim YT, a także jednym z najpopularniejszych hitów w pozostałych serwisach streamingowych. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze