Ministranci nagrali parodię Ronniego Ferrari. "Ona by tak chciała służyć ze mną" już jest internetowym hitem [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-12-11 10:03

“Ona by tak chciała służyć ze mną” to pierwsza amatorska superprodukcja Ministranckiej Wytwórni Muzycznej w Katowicach. Ministranci przerobili super hit "Ronniego Ferrari" i wyszła z tego przezabawna przeróbka. "Ona by tak chciała służyć ze mną" już jest hitem internetu. Klip ma w serwisie YouTube już grubo ponad 2,5 miliona wyświetleń, a to dopiero początek bo licznik cały czas rośnie i zbliża się do trzech milionów. Zobaczcie najnowszą produkcję Ministranckiej Wytwórni Muzycznej. To prawdziwy hit. Ministranci zaśpiewali też NA ŻYWO w studiu Radia Eska. Zobaczcie i posłuchajcie.

Ministranci z Katowic przerobili hit Ronniego Ferrari

"Ona by tak chciała służyć ze mną, Nosić albę i pomagać księżom. Ona by tak chciała dzwonić ze mną Brać kadzidło, potem iść z pateną". W taki sposób ministranci z Katowic przerobili tekst wielkiego hitu Ronniego Ferrari "Ona by tak chciała". Na punkcie tej produkcji zapanowało już prawdziwe szaleństwo, a licznik odsłon w serwisie Youtube dobił już do dwóch milionów!

Mnistranci zaśpiewali "Ona by tak chciała służyć ze mną" w studiu Radia Eska

Zaprosiliśmy ministrantów do studia. Chłopaki wykonali swój internetowy hit NA ŻYWO specjalnie dla słuchaczy Radia Eska

Produkcję ministrantów z Katowic-Bogucic skomentował sam Ronnie Ferrari!

Za produkcję nowej parodii Ronniego Ferrari odpowiada Ministrancka Wytwórnia Muzyczna. Autorzy nowego internetowego hitu zapewniają, że utwór został stworzony przez "prawdziwych ministrantów, a nie żadnych podrabiańców" i ma cele wyłącznie humorystyczne.

Parodia została zrealizowana na terenie:

  • parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Dąbrówce Małej,
  • pw. św. Szczepana w Katowicach - Bogucicach.

Tekst napisali Romek Bodzioch i Patryk Paszko. Wokal: Mateusz Wyszogrodzki, Kacper Gieroń, Sebastian Wróbel, Romek Bodzioch, Adrian Fiszer.

Internauci są zachwyceni ministrancką wersją hitu Ronniego Ferrari i postulują o to, żeby był on hymnem zakrystii w całym kraju.

- Super wam poszło lepsze od oryginału - pisze jeden z internautów.

- Dobre to jest! Czekamy na wersję na organy z wokalami seniorek z pierwszego rzędu - pisze inny.

Ministranci z Katowic przerobili hit Ronniego Ferrari

"Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari to jeden z największych muzycznych hitów 2019 roku. W serwisie Youtube dobija do 100 milionów odsłon. Ma też już ponad milion "łapek w górę" i jest zdecydowanie najpopularniejszym klipem obecnie w polskim internecie.

Teraz ten hit na warsztat wzięli ministranci z Katowic i wyszło im to świetnie. Internauci maja nadzieję, że to dopiero początek działalności Ministranckiej Wytwórni Muzycznej z Katowic.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE