Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała w wykonaniu księdza. Przeróbka hitu w szczytnym celu!

2020-02-15 9:57 MK
Ronnie Ferrari
Autor: YouTube: ESKA & Paulina Janas

O tej wersji hitu Ona by tak chciała powinni dowiedzieć się wszyscy! Pamiętacie jak o nagranie własnej wersji kawałka Ronniego Ferrariego pokusili się ministranci? Teraz na wykonanie utworu zdecydował się ksiądz. Jego wersja nie ma jednak nic wspólnego z dobrą zabawą, a ze zwróceniem uwagi na potrzebującego Frania. Więcej na ESKA.pl.

Ksiądz śpiewający Ona by tak chciała to z pewnością jedna z ostatnich rzeczy, której ktokolwiek by się spodziewał. A jednak! Po wielkim sukcesie singla w 2019 roku, na YouTubie można znaleźć niezliczenie wiele jego parodii oraz coverów. Część z nich ma charakter humorystyczny, ale są wśród nich i takie, które powstały w celu promowania konkretnej, pożytecznej społecznie akcji. W tym roku, internauci mogli zapoznać się między innymi z hitem Ona by tak chciała w wersji sztabu WOŚP czy też wykonaną przez PASSIO Poland wersję onkologiczną. Teraz, sieć podbija interpretacja nagrana przez księdza, która poruszy każdego!

Ksiądz Marcin Bącela z parafii p.w. św. Franciszka z Asyżu i św. Piotra z Alkantary zdecydował się na nagranie własnej wersji hitu Ronniego z myślą o rocznym Franku, który zmaga się z bardzo ciężką chorobą. Mianowicie, chłopczyk cierpi na SMA typu 1, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Życie Franka zostało wycenione na aż 9 milionów złotych! W sieci powstał nawet specjalny hashtag #wszyscydlaFrania, mający zwrócić uwagę internautów na akcję.

Ksiądz śpiewa Ona by tak chciała dla Frania

W osiągnięciu rozgłosu, z pewnością pomoże przeróbka hitu Ona by tak chciała w wykonaniu księdza Marcina Bąceli i Pauliny Janas z Namysłowa. - Ona by tak chciała wygrać ze mną, zniszczyć mięśnie i pogrzebać przyszłość. Ona by tak chciała, zabrać wszystko - sprawność ciała, no i planów milion - śpiewa wyjątkowy duet o chorobie małego Franka.

Na stronie siepomaga.pl dostępna jest dedykowana chłopcu zbiórka, którą internauci mogą wspierać choćby symbolicznymi kwotami. Czas ucieka! Poniżej zamieszczamy bezpośredni link do strony, jak również wideo z najbardziej poruszającą dotychczas interpretacją hitu Ronniego.

Bogurodzica - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne
Najnowsze