Ronnie Ferrari

i

Autor: ZPR MEDIA

WYWIAD

Ronnie Ferrari o piosence "Chmury", planach i demonach z przeszłości! [WYWIAD]

2023-05-30 11:32

Ronnie Ferrari pracuje nad tym, by nie mieć łatki autora jednego hitu - "Ona by tak chciała". W czasie napadu weny, ale także dzięki ciężkiej pracy i nauce, którą Hubert Kacperski włożył w produkcję, powstała piosenka "Chmury. I między innymi o niej opowiedział artysta. Gościł on w naszym ESKOWYM studio, a rozmawiała z nim Kasia Węsierska. O czym jeszcze nam powiedział? Posłuchajcie wywiadu już teraz - na ESKA.pl!

Ronnie Ferrari od dawna zapowiadał swoją debiutancką płytę, ale przyznał nam, że do jej wydania naprawdę jest gotowy dopiero teraz. Zwiastuje ją singiel "Chmury", który spotkał się z pozytywnym przyjęciem. Artysta opowiedział, w rozmowie z Kasią Węsierską, że jest to trudny utwór o miłości.

Takie projekty jak ten uczą życia. Po napisaniu tekstu tej piosenki dużo z niego wyciągnąłem. Spojrzałem na niego raz jeszcze i faktycznie taka sytuacja miała miejsce. To nie jest skończona produkcja, ale powiedziałem to co się działo. Nie skłamałem. 

Ujawnił Ronnie Ferrari. Dodał jednocześnie, że jego praca domowa musiała zostać odrobiona od momentu sukcesu hitu "Ona by tak chciała". Miał dużo pracy, nie nad muzyką, a nad sobą. Zdradził, że miał problemy związane z pewnością siebie, nie wiedział czego chce, a do tego dochodziło do wielu innych przykrych momentów. Posłuchajcie całej rozmowy już teraz.

Zobacz najnowsze wywiady - poznaj życie gwiazd o kulis

Listen to "Ronnie Ferrari wydał niedkończony utwór? To wyznanie zaskoczy wszystkich! GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.