Reality show

"Rolnik szuka żony". Tak zmieniała się Marta Manowska. To tak spędza czas wolny prowadząca miłosnego show

Marta Manowska zdobyła popularność jako prowadząca programy "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Empatyczna i uśmiechnięta prezenterka cieszy się dużą sympatią fanów. Jaka jest prywatnie? Marta Manowska w wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom. A ma ich kilka!

Spis treści

  1. Marta Manowska - prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" 
  2. Czy Marta Manowska ma męża? 
  3. Marta Manowska: pasje. Takiej jej nie znacie 

Marta Manowska - prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" 

Marta Manowska to postać, która jest doskonale znana widzom dwóch najpopularniejszych reality show TVP: "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości". Fani pokochali ją między innymi za naturalność, uśmiech i empatię. 

39-letnia prezenterka telewizyjna przyszła na świat 31 marca 1984 roku w Siemianowicach Śląskich. Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Studiowała również historię sztuki w Hiszpanii. 

Swoją telewizyjną przygodę rozpoczęła przy produkcji programów telewizyjnych, m.in. "Bitwa na głosy". Następnie pracowała przy programie TVN "Ugotowani". Zadaniem Marty Manowskiej było przeprowadzenie castingów. 

W 2014 roku została prowadzącą show "Rolnik szuka żony", a pięć lat później obsadzono ją w roli gospodyni "Sanatorium miłości". To właśnie te dwie telewizyjne produkcje pozwoliły jej zdobyć ogólnopolską popularność. 

Czy Marta Manowska ma męża? 

Zarówno fani jak i media mocno interesują się życiem prywatnym Marty Manowskiej. Prezenterka jest jednak w tej kwestii bardzo powściągliwa. Kilka lat temu mówiło się o rzekomym związku prowadzącej "Rolnik szuka żony" z uczestnikiem 3. edycji tego formatu, Łukaszem Siebierskim. W 2022 roku zrobiło się natomiast głośno o rzekomej głębszej relacji Manowskiej z Robertem Bodziannym, bratem uczestnika 7. edycji "Rolnika". Para wybrała się we wspólną podróż po Ameryce Południowej. Dziennikarka po powrocie ucięła jednak wszelkie spekulacje, wyjaśniając, że Robert był tylko jej kompanem w podróży. 

W tym samym roku została sfotografowana z tajemniczym mężczyzną nad polskim morzem. Nie wiadomo jednak kim był i czy coś jeszcze ich łączy. 

Sama Marta Manowska o tym, jaka jest w relacjach, opowiedziała swego czasu w programie "Taka jak Ty" na antenie TVP Kobieta.

Nie jest łatwo ze mną żyć. Umiem pójść na kompromis, ale wiele razy tego nie sprawdzałam, bo stawało na moim. Potrzebuję dużo wolności, jestem osobą wierną, uczciwą, ale potrzebuję przestrzeni dla siebie. I ciszy - zdradziła. 

Czytaj także: To oni będą szukać miłości w 10. edycji "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska: pasje. Takiej jej nie znacie 

Uwielbiana przez widzów prezenterka, po zejściu z planu oddaje się swoim pasjom. A trzeba przyznać, że Marta Manowska ma ich całkiem sporo! 

W przeszłości dziennikarka marzyła o aktorstwie. Próbowała dostać się na krakowską PWST, ale to się nie udało. Po przyjeździe do Warszawy, brała udział w warsztatach w teatrze IMKA, a następnie grała w Teatrze WARSawy i Capitolu. Ma na swoim koncie także grę w kilku krótkometrażowych produkcjach, a na małym ekranie pojawiła się również w jednym z odcinków serialu "Hotel 52". 

Jak już wspomnieliśmy powyżej, Marta Manowska jest wielką miłośniczką podróży. Przypomnijmy, że prezenterka jest znana także z podróżniczych programów: "Kobiety w drodze" czy "Korona gór Polski". Na swoim koncie na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 200 tysięcy osób, często pokazuje zdjęcia ze swoich wojaży po Polsce i po świecie. Prowadząca "Rolnik szuka żony" wybiera takie miejsca, gdzie może zarówno odpocząć jak i spędzić aktywnie czas. Sport jest bowiem jej kolejnym hobby. Wśród jej dyscyplin są m.in. winsurfing, kitesurfing i wspinaczka. Na zamieszczanych w mediach społecznościowych fotografiach często pokazuje się także na rowerze. 

W poniższej galerii prezentujemy prywatne zdjęcia Marty Manowskiej. Zobacz, jaka jest na co dzień!