Roxie Węgiel Tribbs

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Roksana Węgiel zaskoczy na Igrzyskach Europejskich. Piosenka z Tribbsem hitem lata 2023!

2023-06-20 13:53

Oficjalna Ceremonia otwarcia Igrzysk Europejskich 2023 odbędzie się już w środę 21 czerwca. Na scenie w Krakowie zobaczymy między innymi Roksanę Węgiel, która na tę okazję przygotowała coś wyjątkowego. Oprócz doskonale znanych hitów, polska wokalistka zaśpiewa nowy utwór, który powstał we współpracy z Tribbsem. Numer może zaskoczyć jej najwierniejszych wielbicieli.

Roksana Węgiel nie próżnuje. Piosenkarce udaje się godzić życie zawodowe z prywatnym, czego dowodem jest chociażby fakt, iż zgrabnie połączyła sesję maturalną z otwarciem sezonu koncertowego. Na dzień przed egzaminem ustnym z języka polskiego Roxie zagrała swój pierwszy koncert plenerowy w tym roku w oddalonym o 4 godziny od jej rodzinnego Jasła Bełchatowie. Długa podróż powrotna nie przeszkodziła artystce w zdaniu matury. Węgiel pochwaliła się imponującym wynikiem na poziomie 95%. To jednak nie koniec aktywności! Oprócz grania show po całej Polsce, 18-latka sporo czasu spędza w studiu nagraniowym, gdzie tworzy numery na zapowiedzianą reedycję krążka 13+5, a także przygotowuje się do premiery kawałka z Tribbsem. Numer, którego tytułu jeszcze nie znamy, wybrzmi po raz pierwszy w wersji live podczas Ceremonii Otwarcia Igrzysk Europejskich w Krakowie, w środę, 21 czerwca.

Roxie Węgiel urodziła się po to, by występować na dużych scenach. Byliśmy na jej koncercie!

Tribbs chce na Eurowizję, ALE... To spore zaskoczenie!

Roksana Węgiel i Tribbs - piosenka

Tylko u nas Tribbs potwierdził, że numer, który nagrał razem z Roxie, może zaskoczyć jej fanów. Piosenka jest w całości zaśpiewana w języku angielskim i utrzymana w imprezowym klimacie. Na ten moment nie wiadomo, na kiedy zaplanowano premierę wersji studyjnej. Wielbiciele duetu usłyszą efekt ich zapowiadanej współpracy podczas Ceremonii Otwarcia Igrzysk Europejskich 2023 w Krakowie. Start transmisji w TVP1 o 20:25.