Roksana Węgiel z muzyczną niespodzianką dla fanów. Nagrała cover wielkiego hitu!

2020-03-26 15:49 MK
Roksana Węgiel
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Roksana Węgiel to jedna z tych gwiazd, które najmocniej wspierają akcję #zostańwdomu. Przebywająca w swoim rodzinnym mieście wokalistka nie zapomina jednak o swoich fanach. Nagrała ona bowiem cover popularnego utworu z repertuaru 5 Seconds Of Summer. Jak jej poszło? O szczegółach projektu przeczytacie już teraz na ESKA.pl!

Roksana Węgiel - cover piosenki 5 Seconds Of Summer to ogromne zaskoczenie dla wszystkich fanów młodej wokalistki, która szturmem podbiła listy przebojów oraz serca słuchaczy w całym kraju. Mimo faktu, że Roxie ma już na swoim koncie kilka wielkich hitów, które wygenerowały miliony wyświetleń w sieci, wciąż zdarza jej się wykonywać na żywo, bądź nagrywać covery piosenek z repertuaru innych artystów.

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 oraz pierwszej polskiej edycji The Voice Kids, która ze względu na panującą na świecie sytuację przebywa w swoim rodzinnym Jaśle, ani na chwilę nie zapomniała o swoich fanach. Gwiazda popu regularnie organizuje transmisje na żywo na Instagramie, a także zaskakuje wielbicieli pomysłowymi filmikami na TikToku.

Zanim Roxie udała się na wymuszony odpoczynek, ciężko pracowała w studiu nagraniowym nad materiałem na swój kolejny, drugi już album studyjny. Jak się okazuje, młoda gwiazda znalazła również czas, by nagrać niespodziankę dla fanów w postaci coveru hitu, który w oryginale wykonują członkowie zespołu 5 Seconds Of Summer. Wiemy już, kiedy go usłyszymy!

EOZ2020 - Roxie dostaje prezent

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Roksana Węgiel - cover

Muzyczny prezent w postaci coveru piosenki Teeth z pewnością umili najbliższe tygodnie wszystkim fanom talentu Roksany Węgiel. Na przestrzeni lat, wokalistka wielokrotnie udowodniła, że świetnie radzi sobie nie tylko z własnym, ale i cudzym repertuarem. Jak Roxie wypadła w hicie 5SOS? Tego dowiecie się już w piątek! Tego dnia cover Teeth trafi bowiem do serwisów streamingowych. Poniżej zamieszczamy przedsmak nowego projektu piosenkarki.

Najnowsze